Her Saç Tipi İçin Uygun 20 Pixie Saç Kesimi

her-sac-tipi-icin-uygun-20-pixie-sac-kesimi

Pixie saç kesimini denemek size cesur bir hamle gibi gelebilir, özellikle de hayatınızın büyük bir bölümünde saçlarınızı uzun kullandıysanız. Ancak bu süper kısa saç modeli sadece şık görünümlerin başrolü değil, saçınıza uyguladığınız bakım süresini yarıya indirmesiyle de öne çıkıyor.

Yaz mevsiminin sıcak günlerine ‘taze’ bir görünüm ile giriş yapmak istiyor ve birbirinden ünlü isimlerden Pixie saç kesim ilhamı almak istiyorsanız, kısa bir gezintiye çıkmaya hazır olun!

Alexa Demie

Alexa Demie

Euphoria dizisinde canlandırdığı ‘Maddy’ karakteriyle son yıllarda adından sıkça söz ettiren Alexa Demie, yaz aylarına pixie saçları aracılığıyla havalı bir giriş yapıyor. Saç spreyi aracılığıyla saçlarını sabitleyen genç oyuncu, yeni neslin ilham kaynağı olmaya aday.

Florence Pugh

Florence Pugh

Elmas görünümlü taşlar ile güzellik görünümünüze yepyeni bir sayfa açabilir, hem eğlenceli hem de şık bir görüntüye imza atabilirsiniz.

Bella Hadid

Bella Hadid

2019 MET Gala’da Pixie saç kesimiyle çok konuşulan Bella Hadid, tercih ettiği makyaj ve aksesuarlar ile gecenin en çok konuşulan isimlerinden olmayı başarmıştı.

Erin Richard

Erin Richard

Pixie saç kesiminin ense hizasında olması gerektiğini kim söyledi? Erin Richard’ın kuralları alt üst eden bu görünümü, kesinlikle denemeye değer.

Maggie Grace

Maggie Grace

Yüz hatlarınızın daha çok ortaya çıkmasını istiyorsanız Maggie Grace’in ilham olduğu bu stil, uzun süredir aradığınız özgüveni size verebilir.

Cardi B

Cardi B

Pixie saç kesimini kendisine çok yakıştırdığımız ünlü rapçi, saç kesimiyle kırmızı halının en çok konuşulan isimleri arasında yerini almıştı.

Amandla Stenberg

Amandla Stenberg

Saçınızı kestirmek size yeteri kadar ‘tazelik’ hissi vermediyse, Pixie model kestirdiğiniz saçlarınızda perma deneyebilirsiniz.

Kristen Wiig

Kristen Wiig

Wiig’den ilhamla saçlarınızdaki renk patlamalarını Pixie aracılığıyla canlı tutmaya ne dersiniz?

Ruby Rose

Ruby Rose

Esmer veya sarışın arasında seçim yapmaktan yorulduysanız, Ruby Rose tam bu noktada iki rengin çarpışmasının sihrini ihtişamlı saçlarıyla gösteriyor.

Zendaya

Zendaya

2021 yılında Dune ve Spider-Man filmleriyle adından sıkça söz ettiğimiz Zendaya, geçmiş yıllarda denediği Pixie model ile güzellik görünümlerine yön vermeye devam ediyor.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Saç kesiminizi daha dolgun göstermek isterseniz, Anne Hathaway’in kaküllerini bir tarafa topladığı görünüm size gereken ilhamı verebilir.

Katy Perry

Katy Perry

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra görünümünde yaptığı değişiklikler ile de dikkat çeken Katy Perry’nin Pixie kesimini elde etmek oldukça kolay. Parmaklarınızın arasına bir miktar saç jölesi sürün, ardından ellerinizle rastgele saçlarınızı tarayın.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Saçlarınızı kestirdikten sonra hızlı bir şekilde uzamaya başladıysa, Miley Cyrus size yardımcı olabilir. Yanlarını kestirin, üstü kalsın!

Kris Jenner

Kris Jenner

Kasıtlı olarak düzensiz bıraktığı saçlarıyla yüksek cazibeli saç stili yakalayan Kris Jenner, ‘Cool Mom’ tabirine yeni bir bakış açısı sunuyor.

Emma Watson

Emma Watson

Harry Potter’ın Hermione’ı Emma Watson, bebek saçlarıyla Pixie saç kesimine emin adımlarla giriş yapıyor.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

2000’li yılların yeniden gündeme geldiği bugünlerde ilhamınızı geçmiş yılların kırmızı halılarından almaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise, Jennifer Lawrence’ın Pixie saçları sizin için biçilmiş kaftan.

Rihanna

Rihanna

Rihanna’nın Retro Pixie model saçlarının ikonik olduğunu hatırlatmaya gerek var mı?

Sarah Paulson

Sarah Paulson

Saçlarınız uzadığında kestirmek yerine Sarah Paulson’ın bu görünümüne güvenin. Uzayan saçlarınızı fırça tarak aracılığıyla geriye doğru tarayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sami Gayle

Sami Gayle

Düzensiz saçların oluşturduğu bu iddialı görünüm, yaz aylarında yeni eşlikçiniz olmaya aday.

Zoe Kravitz

Zoe Kravitz

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra saç konusundaki cesur tercihleriyle de gündemimizde olan Zoe Kravitz, platin saçlarıyla zarafeti yüksek bir görünüm yakalamış.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir