Hediye Zamanı!

hediye-zamani!

Yeni yılda sevdiklerinize vereceğiniz ufacık bir hediye mutluluk verir! Nutella gülümseten bir hediye kampanyası hazırlamış. Nutella, kapaklarının altındaki kod ile 1000 kişiye yılbaşına özel Nutella kazağı hediye ederken, dilek kavanozu ile sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş hediyeler tasarlamanıza olanak sağlıyor.

2022’ye Nutella kazağıyla  girebileceğiniz keyifli bir kampanya… 29 Kasım’da başlayan kampanya ile Nutella  kazağını kazanmak için kavanoz kapaklarının altındaki kodları Nutella  uygulamasına girmek yeterli oluyor. Her 100 puan bir çekiliş şansı kazandırıyor. 1000 adetle sınırlı Nutella kazaklarından birini kazanmak istiyorsanız 22 Aralık’ta sona erecek kampanyaya katılmanız gerekiyor!

Yeni yıl sürprizleri Nutella kazağıyla sınırlı kalmıyor! Nutella websitesi üzerinden sadece 4 adımda Nutella yılbaşı kavanozunu tasarlamanız ve sevdiklerinize hediye etmeniz de mümkün. Bunun için www.nutella.com/tr adresine girip sitede bulunan desenler ve arka planlardan seçmeniz, sonra da mesajınızı belirlemeniz yeterli…

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için https://www.nutella.com/tr/tr/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir