• 7 Ocak 2022
  • 75 görüntüleme
  • 3 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Genç oyuncularımızdan Hande Erçel, gerek yer aldığı yapımlardaki stil görünümleriyle gerekse günlük yaşamında paylaştığı Instagram karelerindeki tercihleriyle pek çok kişiden tam not alıyor. Ancak bu defa konumuz Hande Erçel’in stili değil, güzellik görünümünü şekillendiren saç modelleri!

Fotoğraflar: @handemiyy

Hande Erçel’in Instagram hesabını inceledik ve kolayca uygulayabileceğiniz, kendisinin sıkça kullandığı saç modellerini bir araya getirdik. Denemek isteyeceğiniz ufak bir ipucu: Hande Erçel’in güzellik görünümlerinin en eşsiz tamamlayıcısı bir aksesuar! Erçel farklı boy ve modellerde halka küpelerle saç ve makyaj görünümünü destekleyerek adeta imzasını atıyor.

Jennifer Lopez tarzı

Uzun yıllardır JLo’da görmeye alışkın olduğumuz yüksek toplanmış yarım saç modeli özellikle son günlerde Hande Erçel’in de radarında. Erçel bu saç modelini bazen saçından bir parçayı dolayarak uyguluyor, bazense ışıltılı zarif bir saç aksesuarı dokunuşu katıyor.

HANDE ERÇEL’DEN İLHAM VEREN SAÇ MODELLERİ

Kaküllü yarım toplu saç

Hande Erçel kakül saç modelini en yakıştırdığımız ünlü isimlerden! Pek çok hayranı da öyle düşünecek olmalı ki, kendisi kakül kullanmaya başladığında ondan ilham alarak saçlarını kaküllü kullanan kişiler bir hayli artmıştı. Yarım toplu saç, çok daha çabasız bir güzellikle kaküllü saçlar için de tercih edilebilir.

HANDE ERÇEL SAÇ MODELLERİ

Mini örgüler

Son dönemin genç, enerjik, modern, romantik ve bir o kadar şık saç modelleri arasında mini örgüler var! Siz de açık bıraktığınız saçlarınızın ön kısmında iki ince tutam alarak örebilirsiniz. Saçlarınız dalgalı da olabilir, düz de! Üstelik perçemlerinizi ve ara boyda kalmış uzayan kaküllerinizi de bu örgülerle şekillendirerek trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Daha fazla ilham için >>> Trend Saç Modeli: Yüzü Çevreleyen Mini Örgüler

HANDE ERÇEL ÖRGÜ SAÇ MODELİ

Dalga zarafeti

Hande Erçel’in hafif doğal dalgalarla şekillendirilmiş açık bıraktığı saç görünümü ise ona en yakışan tercihlerden. Siz de önden hafif yan bir şekilde ayırarak hareketlendirdiğiniz saçlarınızı hem günlük stilinizde hem de davet görünümlerinizde tercih edebilirsiniz.

HANDE ERÇEL’İN GÜZELLİK GÖRÜNÜMLERİ

Çabasız topuz

Topuzlardan vazgeçmek ne mümkün! İster Hande Erçel gibi perçemli olarak isterseniz de saçlarınızın ön kısmından hafif bir şekilde dağıtacağınız ve tutamlar çıkaracağınız şekilde topladığınız saçlarınızla kusursuz görünebilirsiniz. Topuzun mükemmellikten uzak olması, dağınık bir görünüm sunması oldukça önemli.

HANDE ERÇEL’İN TOPUZ SAÇ MODELİ

Kurtarıcı örgü

Özellikle bohem yaz stilinizde bol ceketler ve kimonolarla birlikte kullanabileceğiniz bir saç modeli! Saçlarınızın ön ve yan kısımlarından ince tutamlar bırakacağınız şekilde salaş bir örgü yapın ve onu yana doğru bitirin.

HANDE ERÇEL ÖRGÜ İLHAMI
İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir