Haftalık Burç Yorumları (27 Haziran- 3 Temmuz 2022): Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(27-haziran-3-temmuz-2022):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 27 Haziran – 3 Temmuz 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

Bu haftaya damgasını vuracak olan gökyüzü olayı 29 Haziran tarihinde Türkiye saati ile saat 05:52’de Yengeç burcunun 7 derecesinde meydana gelecek olan yeniay olacaktır. Bu yeniayın Jüpiter ile olan gergin açısı bizim her anlamda daha tutarlı ve kararlı olmamızı, arzu ve isteklerimizin gerçekleştirmek adına daha fazla çaba ve gayret içinde olacağımızı göstermektedir. Hayalini kurduğumuz şeyleri gerçekleştirmek ve girişimlerde bulunmak için son derece elverişli bir yeniay olacak. Aynı gün Neptün Retro’sunun da başlıyor olmasıyla sistem bize kendimizi kandırmamız gerektiğini hatırlatıp gerçekleri tüm çıplaklığı ile önümüze koymaya hazırlanıyor. Haftanın sonuna doğruysa kendimizi başkalarıyla adeta bir güç mücadelesi içinde bulmamız son derece olası. Bu süreçte kazalara, patlamalara ve yangınlara karşı da son derece dikkatli olmamızda fayda var. 2 Temmuz tarihinde biraz kafa karışıklığı yaşayabilir, kendi kendimizi maniple edebiliriz. İşimizde konsantre zorluğu yaşayabilir çevremizle olan iletişimimizde ise karamsarlık enerjisi yayabiliriz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Bu hafta biraz kendinize vakit ayırmak isteyebilir ve hatta işten izin almak isteyebilirsiniz. İçsel olarak hayatınızı ve evinizi yapılandırmak isteyeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Yine bu hafta evinizi düzenlemek, hatta yazlık kışlık ayıklaması yapmak isteyebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta kendi kendinize kalmak ve adeta dış dünya ile bütün bağlantıyı kesmek isteyebilirsiniz. Fakat ne yazık ki bu hafta öyle bir izolasyon içine girme şansınız olmayacak ve hatta telefonunuz belki de bütün bir hafta hiç susmayacak. Genel anlamda sizin için sosyalleşme ve iletişim açısından hareketli bir hafta olacak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Bu hafta finansal konular gündeminizi oluşturacak ve maddi açıdan rahatlamanıza sebep olacak fırsatları önünüze koyacak. Bazılarınız için bu terfi olabilir, tayin olabilir ya da yepyeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu haftanın en dikkat çekeni siz olacaksınız. Adeta auranız değişecek ve tüm odak sizin üzerinizde olacak.  Bu hafta kendinize vakit ayırın ve kendiniz için bir şeyler yapın. Fiziksel görünümünüzde bazı değişiklikler yapmak adına oldukça güzel bir zaman.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Bu hafta korkularınızın esiri olabilir ve onlarla yüzleşmek adına kendinizi dış dünyaya kapatabilirsiniz. Aslında gökyüzü sizi iç dünyanızla baş başa bırakarak bazı şeyleri sorgulamanıza imkan sağlayacak. Öyle ki gerçek dostunuz ve düşmanınızı tüm çıplaklığı ile fark edeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Bu hafta arkadaşlarınızla sosyalleşeceğiniz bir hafta olacaktır. Yeni gruplar, dernekler, topluluklar içerisinde boy göstermek isteyebilir ve bununla ilgili fırsatlar da yakalayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi derinleştirerek bağ kuracağınız zamanlar da sizleri bekliyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta kariyer hayatınıza odaklanacaksınız. Son birkaç yıldır beklediğiniz bir haber bu hafta kapınızı çalabilir. Bu terfi, tayin gibi bir haber de yepyeni bir iş teklifi de olabilir. Konu her ne olursa olsun, sizlere tam anlamıyla duygusal tatmin yaşatacak bir hafta olacaktır.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Bu hafta karşınıza çıkacak kişilere son derece dikkat etmenizi öneririm keza size rehber ve bir nevi yol gösterici olabilir bu kişiler. Hafta boyunca seyahat veya eğitime dair bazı kararlar alabilir, spritüal konularla ilgilenebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Bu hafta sevdiğinizle baş başa vakit geçirip yakınlaşmak isteyeceksiniz. Geçmişte yaşadığınız travmatik ilişki deneyimlerinin de şifalanma potansiyelini beraberinde getiren bir hafta olabilir. Bu ister yeni gelecek kişi ile olsun, ya da geçmişten gelen kişinin tekrar kapınızı çalması ile olsun fark etmez sonuçta mutlu olan taraf siz olacaksınız.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Bu hafta sizler için ilişki konuları hareketli olacaktır. Etrafınızın insanlarla çevrelendiği bir hafta sizleri bekliyor. Geçtiğimiz üç yıldan bu yana özellikle ilişkiler konusunda gergin ve endişeliydiniz artık tüm sorunları açıklıkla ele almaya başlayacaksınız.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Bu hafta günlük rutin işlerinizde yeniliklerin yaşanacağı bir hafta olacak. Yeni başlangıçlar kapınızı çalacak ve rutininizi değiştirmenize sebep olacak. Ufak tefek sağlık sorunları önümüzdeki iki hafta sizi etkisi altında tutabilir. Kontrolleri ihmal etmeyin.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Bu hafta siz sevgili Balıklar için son derece mistik ve büyüleyici olabilir. Yeni bir aşk macerası hayatınızı şenlendirebilir. Partnerinizle bol bol vakit geçirebilir ve yakınlaşabilirsiniz. Evli olan Balıklar ise ilişkilerini bir çocuk müjdesi ile taçlandırabilirler. Bu hafta sizin haftanız keyfini çıkarın.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir