Haftalık Burç Yorumları (16- 22 Mayıs 2022): Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

haftalik-burc-yorumlari-(16-22-mayis-2022):-bu-hafta-burclari-neler-bekliyor?

Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 16 – 22 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları…

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Borç, ödemeler, vergi, kredi, finans alanında zorlanabilirsiniz. Özellikle de topluluk, dernek ya da arkadaş çevrenizdeki otoritelerden dolayı büyük engeller ve para kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, ani gelişen bir ameliyat durumu gündeminize gelebilir.

Maddi kaynaklarınızla ilgili kariyerinizdeki güç sahibi kişilerden destek alabilirsiniz. Eskiden planladığınız konular tekrar gündeminize gelebilir ve bu konularda önü açık kararlar alabilirsiniz. Psikolojinize ve gizli düşmanlarınıza ise dikkat etmelisiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; İlişkiler, ortaklık ve evlilikle ilgili sorunlar ve krizler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki sorunlar işinize de yansıyabilir. İş ve kariyerinizde değişiklik gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizden, topluluk ya da derneklerden ise destekleneceksiniz.

Yurt dışı, hukuk, eğitim ya d seyahatlerle ilgili ise güçlü kararlar alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu kararlar alabilirsiniz ve ticari sözleşme yapacaksanız dikkatli olmalısınız. Eğer konu eskiden bugüne gelen bir konu ise önü açık olacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Sağlık, çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar özellikle de kadınlar, evcil hayvanınızla ilgili sorunlar yaşanabilir. İnanç, fikirlerle ilgili çatışmalar yaşanabilir. Yut dışı bağlantılı bir işiniz varsa bununla ilgili sonlanmalar gerçekleşebilir. Hukuk alanında, seyahatlerde sorunlar ve aksaklıklar gerçekleşebilir. Ama kariyerinizle ilgili yine de çıkış bulacak ve ilerleyeceksiniz. Sağlığınıza ve psikolojinizde ise çok ama çok dikkat etmelisiniz.

İletişimle sosyal çevre, dernek ya da topluluklarla yeni kararlar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise güçlü kararlar alabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Aşk, çocuk, hobilerden dolayı ani para kayıpları ve sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olmalısınız ayrıca sosyal çevrenizde de ani değişimler gerçekleşebilir. Sağlığınıza da dikkat etmeli, mutlaka tedbirinizi almalısınız.

Kariyerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve yeni projeler anlaşmalar yapabilirsiniz. Seyahatlerde ise dikkatli olmalısınız. Partner ya da ortakla beraber güçlü kararlar alabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Ev, aile, mülk konularıyla ilgili sorunlar gerçekleşebilir ve otorite engelleriyle karşılaşabilirsiniz. Partner ya da ortakla anlaşmazlıklar sonucunda ayrılık meydana gelebilir. Maddi kaynaklarla ilgili ise iyi gelişmeler gerçekleşebilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz.

Sosyal çevre, arkadaşlarınızın da desteğiyle yurt dışı, eğitim, hukuk konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ama bu konular aslında daha önceden konuşulmuş durumlar olabilir. Kariyer ve çalışma hayatınızda ise güçleneceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Yakın çevre, kardeş, medya, eğitim, kısa mesafe seyahatlerle ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir. Otoriteyle iletişimde krizler çıkabilir. Bir sözleşme imzalanacaksa krizsel anlaşmazlıklar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz özellikle de diz, eklem, diş, deri rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. İlişki, evlilik, ortaklık açısından ise güzel kararlar alabilirsiniz.

Aşk, çocuk ya da hobinizle ilgili yurt dışı, eğitim, hukuk konularında güçleneceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili ise daha önceden konuşulmamış konular gündeme gelebilir ve maddi kaynaklarınız genişleyebilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Kazançlarınız, para, maddi kaynaklarınızla ilgili değişimler ve bazı harcamalar gerçekleşebilir. Ani para girişi de olabilir ama yine de dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili ya da yanınızda çalışanlardan destek görebilirsiniz.

Yurt dışı, eğitim, hukuk konularıyla ilgili partner ya da ortakla beraber ilerleyebilirsiniz. Bu konuda önü açık kararlar alabilirsiniz. Aile, ev ya da mülk konularında ise maddi kaynaklarınızı da güçlendirebilecek fırsatları bu hafta yakalayabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Fiziksel sağlığınızla, bedeninizle ilgili değişimler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz fakat partner ya da ortağınızla sorunlar yaşanabilir özellikle de aile içindeki sorumluluklar yada ailedeki otoriteden dolayı ayrılık kararı bile alabilirsiniz. Ama çocuk, hobi ya da aşktan yana destekleniyorsunuz.

Partner ya da ortakla güçlü iletişim kurabilirsiniz ve kalıcı fırsatlar elde edebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise daha önceden yapamadığınız durumları yapabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Psikolojiniz, sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Yakın çevrenizdeki otoritelerden baskı görebilirsiniz ve bu krizsel psikolojik durumlar içinde sizi bırakabilir. Ama ailenizden destek göreceksiniz.

Çalışma hayatınızda maddi kaynaklarınızı güçlendirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişki konusunda ise eski aşklar karşınıza çıkabilir ve geçmişte yapılanlar ilgili iletişim kurmak ve ilişkiyi düzeltmek için fırsat yakalayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Sosyal çevre, topluluk, dernek ve aşk, çocuklar, hobiden dolayı harcamalarınız artabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, yakın akrabalardan, eğitim konularından ise destek görebilirsiniz ve iletişimle sorularınızı bir nebze düzeltebilirsiniz.

Aile, ev mülk konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu konuda yanınızda çalışanlardan fikir alabilirsiniz. Aşk konusunda ise güçlü fırsatlar karşınıza çıkabilir, bu haftaki fırsatlarınızı kaçırmayın ama Merkür Retro olduğu için yine de dikkatli olun.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; İş, kariyer ve ev-ailenizle ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Bu durumda siz otoritenizle bazı şeylere engel olabilirsiniz ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş değişikliği gerçekleşebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise destekleneceksiniz.

Eski aşk ya da ilişkinizde konuşulmamış bazı konular, yanlış anlaşılmalar ya da çözmeniz gereken durumlar gündeminize gelebilir ama iletişimle bu konuları şifalandırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yakın çevrenizden, kardeşlerden de destek göreceksiniz. Ayrıca aile ve evinizle ilgili güçlü fırsatlar yakalayabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Haftaya ay tutulması etkisiyle başlıyoruz ve tüm haftaya yayılacak olan bir etki var. Ay tutulmasıyla; Uzak çevre, uzak akrabalar, yurt dışı, hukuk, eğitim, inançlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Psikolojik olarak desteklenmiyor gibi hissedebilir ve depresyona girebilirsiniz. Yakın çevrenizde de değişimler gerçekleşebilir. Yine de sağlık olarak daha iyi bir dönemdesiniz ve şifalanabilirsiniz.

Maddi kaynaklarınızla ilgili özellikle de ev ya da taşınmaz konularında yeni kararlar alabilirsiniz ama bu konu daha önceden gündeminizdeki bir durum olabilir. Yakın çevrenizdeki güçlü insanlardan kalıcı destekler görebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir