Güzelliğin Özü İçinizde Saklı

guzelligin-ozu-icinizde-sakli

Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından geliştirilen Fat Juice, ciltte yenilenmeyi ve dolayısıyla gençleşmeyi mümkün kılan güçlü bir prosedür.

Cildinizin ihtiyacı olan gençleşme ve yenilenme faktörleri kendi yağ dokunuzda saklı. Cildin, yaşlılığa direnerek, yenilenme göstermesi ve genç kalması artık mümkün. Cildin hücre büyütme ve canlandırma faktöründen yararlanan Fat Juice, gençleştirici akıllı hücrelerin, kişinin kendi yağ dokusunda saklı olduğu gerçeğinden yola çıkıyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur

Fat Juice ile Sonsuz Yenilenme

Bir doktor tarafından, kişinin kendi yağlarından ve kendi dokusundan gerektiği oranda alınan Fat Juice, ihtiyaca bağlı olarak gereken bölgelere uygulanıyor. Bu yöntemin esas amacı, uygulama yapılan bölgeyi gençleştirmek, yenilemek, tazelemek ve ciltte rejeneratif etkiyi, yani doku onarımını gerçekleştirmek. Rejeneratif tedaviler, bugün tıp dünyasında en gözde konuların başında geliyor. Yaraların iyileşme sürecini destekleyen, doku oluşumuna da katkı sağladığı bilinen bu tedaviler sadece estetik tıpta ve dermatolojide değil, aynı zamanda ortopedi ve kardiyovasküler tıp alanlarında da sıkça kullanılıyor. Fat Juice’un doku onarıcı ve yenileyici özelliği vücutta yara, yanık ve izleri gidermede, aynı zamanda ameliyat sonrası iyileşmeyi hızlandırmada etki gösteriyor.

Nasıl Elde Ediliyor?

Fat Juice, kişinin kendi vücudundaki yağlardan, genel anestezi gerektirmeden, lokal uyuşturma yöntemi ve enjeksiyon yardımıyla alınıyor. Basit ve hızlı bir prosedür olarak, istenilen bölgelere uygulanabiliyor. Uygulama sonrası kişilerde hızlı şekilde iyileşme gözlemleniyor ve hastanede yatmaya gerek kalmıyor.

Sağladığı Avantajlar

Fat Juice kişinin kendi dokusundan alındığı için yabancı ve kimyasal malzeme eklenmiyor. Tamamen steril bir uygulama. Doku ve hücrelerde yenilenme ve iyileşme sağlıyor. Yüz hacmini değiştirmeden cildi gençleştiriyor, sıkılaştırıyor. Uygun maliyetli bir yöntem.

Başlıca Kullanım Alanları

Ciltte yenilenme ve gençleştirme gerektiren tüm uygulamalar, ameliyat sonrası izlerin iyileşmesi, kronik yara tedavileri ve anti-aging uygulamalar için kullanılabiliyor.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir