• 5 Ocak 2022
  • 45 görüntüleme
  • 4 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Aşka karşı koyabilmek mümkün değil! Bunun en büyük kanıtı ise, dizi ve filmlerde partner olan oyuncuların gerçek hayatta da birbirlerine karşı değerli duygular beslemeleri. Yalnızca partner olmak değil, aynı yapımlarda rol alarak tanışma ve birlikte vakit geçirme fırsatı bulmak da bazı isimler için aşkın kapısını aralayan neden oluyor. İşte yan yana görmeyi sevdiğimiz, gerçeğe dönüşen dizi aşkları!

Ayça Ayşin Turan- Alp Navruz

2021 yazının çok konuşulan dizisi Ada Masalı, hayran olunan ekran çiftlerine bir yenisini eklemişti: Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz! Dizi partnerliklerinin özellikle hayranlar tarafından yakıştırılması durumuna aşina olsak da, ilk etapta bu çift yalnızca birer arkadaştı. Ancak yıl sonuna doğru Alp Navruz’un ilişkilerini farklı bir boyutta denediklerini ve şimdilik çok mutlu olduklarını belirtmesi fanların yüzünü güldürdü.

Ayça Ayşin Turan- Alp Navruz

Pınar Deniz- Yiğit Kirazcı

2021 yazında çekimleri başlayan Netflix filmi Aşkın Kıyameti setinden doğan bir aşk var listemizde! Yargı dizisiyle büyük beğeni toplayan Pınar Deniz, Aşkın Kıyameti filminde birlikte rol aldığı Yiğit Kirazcı ile mutlu bir aşka yelken açtı. Yiğit Kirazcı ise aylar sonra yaptığı bir açıklamada Pınar Deniz’den ilk görüşte etkilendiğini dile getirdi.

Pınar Deniz- Yiğit Kirazcı

Hande Erçel- Kerem Bürsin

Romantik komedi dizilerimiz arasında ikonik bir yere yerleşen Sen Çal Kapımı, büyük bir aşk hikayesine tanıklık etti desek yanılmış olmayız. Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı dizide ikilinin eğlenceli yakınlaşmaları, gerçek yaşamlarında da yoğun bir sevginin kapısını araladı. Çift, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla da kalpleri ısıtıyor.

Hande Erçel- Kerem Bürsin

Özge Özpirinçci- Burak Yamantürk 

2013 yapımı Tatar Ramazan dizisinin setinde partner olan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, rol arkadaşlıklarını aşk ile taçlandırdı. İkili, kalabalık arkadaş gruplarıyla çıktıkları seyahatlerle ve Instagram’da paylaştıkları neşeli fotoğraflarla beğeni toplarken, 2021 yılında çiftten güzel bir haber geldi. Yıl sonunda kızları Mercan’ı kucaklarına aldılar.

Özge Özpirinçci- Burak Yamantürk 

Duygu Sarışın- Çağatay Ulusoy

Tek sezonluk ekran macerasıyla beğeni toplayan İçerde dizisi 2017’de etkileyici bir final yapmıştı. Dizinin başrolü Çağatay Ulusoy’un partneri ne kadar Bensu Soral olsa da, yapımda bir polis memuruna hayat veren Duygu Sarışın ile aşkları başlamış oldu. Çift, ilişkilerini gözlerden uzak tutmayı başararak sürdürüyor.

Duygu Sarışın- Çağatay Ulusoy

Özge Gürel- Serkan Çayoğlu

2014 yılında bir yaz dizisi olarak başlayan Kiraz Mevsimi, severek izlenilen bir ekran çifti ortaya çıkardı. Böylece Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun birlikteliği de başlamış oldu. O zamandan bu yana çiftin ilişkisi mutlu bir şekilde devam ediyor. Çiftin hayranları ise onları yeni bir yapımda tekrar bir arada görmek konusunda oldukça istekli.

Özge Gürel- Serkan Çayoğlu

Cansu Tosun- Erkan Kolçak Köstendil

Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çifti ise Familya dizisinde bir araya geldi. Set aşkından doğan birlikteliklerini 2018’de tam anlamıyla eğlenceli bir yaz düğünüyle taçlandırdı. İkili, 2020 yılında oğulları Marsel’i kucaklarına aldılar.

Cansu Tosun- Erkan Kolçak Köstendil

Canan Ergüder- Kenan Ece

Güllerin Savaşı dizisinde bir araya gelen Canan Ergüder ve Kenan Ece çifti mutlu birlikteliklerini 2017 yılında evliliğe taşıdı. 2018 yılında oğulları Demir’i kucaklarına alan çift, mesleklerindeki yetenekleriyle olduğu kadar kurdukları aileyle de beğeni topluyor.

Canan Ergüder- Kenan Ece

Beyza Şekerci- Engin Hepileri

ABD yapımı Revenge dizisinin bir uyarlaması olan İntikam, 2013 yılında yayın hayatına başlamıştı. Beren Saat ve Mert Fırat’ı partner olarak izlediğimiz dizinin yan rollerinde önemli karakterlere hayat veren Beyza Şekerci ve Engin Hepileri cephesinden ise sürpriz bir aşk doğdu. İkili aşklarını 2015’te evliliğe taşırken 2018’de oğulları Can’a kavuştular.

Beyza Şekerci- Engin Hepileri

Bergüzar Korel- Halit Ergenç

Türk televizyonlarının drama tarihinde öne çıkan bir yere sahip olan Binbir Gece dizisi, başrollerini mutlu bir aşkta bir araya getirdi. 2006’da başlayan yapımla birlikte Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ilişkilerine başladı. 2009’da evlenen çift 2010’da ilk çocukları Ali’yi kucaklarına aldılar. Yıllar sonra yeniden anne- baba olan çift, 2020 yılında oğulları Han’ı ve 2021’de kızları Leyla’ya kavuştular.

Bergüzar Korel- Halit Ergenç
İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir