• 17 Nisan 2022
  • 54 görüntüleme
  • 3 dakikada okunabilir
  • admin

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında ilk kez Kapadokya’da düzenlenen ve içeriğiyle dünyanın farklı coğrafyalarından insanları bir araya getiren ‘Beyond’, şimdi de Kapadokya’daki bu eşsiz atmosferde sabaha karşı havalanan sıcak hava balonlarının unutulmaz görselliğinde düzenlenen Parallells & Mathilde Marsal konserinden canlı kaydı 20 Nisan tarihinde saat 21.00’de YouTube (https://youtu.be/8PXpZEyke30) ve Instagram (@whatisthebeyond) üzerinden yayınlamaya hazırlanıyor.

Parallells’in canlı set performansına Fransız Kemancı Mathilde Marsal’ın eşlik ettiği ve klasik müzik ile elektronik müziği buluşturdukları bu unutulmaz gün doğumu konseri şimdi daha fazla kişiye ulaşmak üzere sosyal medya platformlarından yayınlanmak için geri sayıyor. Yayının ardından performans sanatçıları ile sohbet imkanı da sunan premier için Instagram üzerinden @whatisthebeyond hesabını ve/veya https://youtu.be/8PXpZEyke30 üzerinden sanatçıların youtube kanalını takip etmek yeterli.

Beyond Hakkında

İçindeki macera, seyahat, eğlence ve öğrenmeye olan iştahı, eşitlik ve sürdürülebilirlik gibi amaçlarla besleyen kişilerin oluşturduğu ve geleneksel düşünme şeklini sorgulayan bir topluluk olan Beyond, katılımcılarına sadece kendilerini değil dünyayı da daha derinden algılamalarını sağlayan ve yalnızca görsel değil aynı zamanda içsel dünyalarına da hitap eden çok seçkili bir dünya vaad ediyor. Beyond, düzenlenecekleri bölgeler bakımından da hem eşsiz doğal güzellikleri hem de kültürel zenginlikleriyle Kapadokya gibi ön plana çıkan büyüleyici ve keşfedilmeye açık lokasyon seçimleriyle de fark yaratmayı amaçlıyor.

Mathilde Marsal Hakkında

Klasik müzik eğitimini İtalya’daki La Scala’da tamamlayan Fransız kemancı Marsal, klasik ve elektronik müziğe olan tutkusuyla pek çok Flarmoni Orkestrası’nda performans göstermesinin yanı sıra David Clark gibi uluslararası üne sahip aranjörlerle de çalışan bir sanatçı.

Parallells Hakkında

Jazz ve klasik müzik etkisiyle büyüyen, Hollanda asıllı iki erkek kardeşten oluşan Parallells,  dünyayı gezip farklı kültür ve notalarla kendilerini zenginleştirdikten sonra kariyerlerine besteci, performans sanatçısı ve aynı zamanda ‘Klassified’ adında bir müzik şirketi sahibi olarak Amsterdam’da devam ediyorlar.

Kendi özgün karakterlerinin katkısı ve kardeş olmanın getirdiği ortak yaşam değerlerinin etkisi ile hayatın ritmini, enstrümanlar, sesler ve elektronik ses dalgaları arasındaki ortak dile yansıtmaları ortaya eşsiz işler çıkmasını sağlıyor.

20 Nisan saat 21.00’de Yayında

Performans:                Parallels & Mathilde Marsal

Düzenleme:                 Vlad Lobanov

Prodüksiyon:                Vasilisa Naznamova

Film:                            Max Klenov, Vladimir Mleko

Mixing & Mastering:   Alessandro Mazieri

Powered by BEYOND

Performans İçin Aşağıdaki Link’e Tıklayın (20 Nisan, 20.00 CEST – 21.00 Istabul)

https://youtu.be/8PXpZEyke30

@whatisthebeyond 

Beyond Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin

https://www.whatisthebeyond.com/

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir