• 28 Aralık 2021
  • 25 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Selin Çetin

Gal Gadot yeni filminde aranan bir hırsızı canlandırıyor. Filmde oyuncuya usta isimler Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds eşlik ediyor.

“Wonder Woman’ın temelleri ben kadroya alınmadan önce atılmıştı. Kimi aradıklarını, hangi hikâyeyi ve nasıl anlatmak istediklerini biliyorlardı. Tek yapmam gereken her şeyi somutlaştırmak, sonra kendi notlarımı ve geri dönüşlerimi bildirmekti. Ekiple çalışmak inanılmaz bir deneyim çünkü Zack Snyder, özgür olmanıza izin veren bir yönetmen. Karakter için doğru olduğunuzu onun sayesinde hissedebiliyorsunuz.”

“Seçmelere gittikten tam iki gün sonra o muhteşem kostümü denedim. Wonder Woman olarak resimlerimle dolu büyük bir odaya adım attım. O an inanılmazdı; aklımı başımdan aldı. Sonra beni soyunma odasına aldılar ve kostümü denedik. İlk başta o kadar küçüktü ki, nefes alamadım. Yine de çıkarmamak için elimden geleni yapıyordum, çünkü o anı bozmak istemiyordum. Çok farklı bir histi. Ama sonra bedeninin küçük olduğunu fark ettiler ve kostümü üzerime göre yaptılar. Harika bir deneyim oldu.”

“İddialı biri olduğumu kabul ediyorum ama birinin kazanmasına asla engel olmak istemem. Kimsenin başarısını gölgeleyemem. Benim tarzım değil. Karmaya büyük bir inancım var. Eğer bir şey benimse benim, değilse de benim değildir. Aslında bu kadar basit. Hiçbir şey için canla başla savaşmıyorum. Ama karşıma bir fırsat çıkarsa tamamen o işin başındayım. Kesinlikle işin başında olurum, bütün çabamı ve özenimi gösteririm. Bir şeyden ben sorumluysam yüzde yüz kendimi o işe veriyorum. Kendi payıma düşen neyse onu yaparım.”

Red Notice, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı ve onun peşine düşen bir ajanı anlatıyor.

“Pandemi döneminde tam kapanma varken birçok yeni hobi edindim. Ekmek yapanlar kervanına katılmak istedim ve hemen bir ekmek yapma makinesi aldık. Mutfakta çok fazla zaman geçirmeye başladım. Tabii korkunç kazalar da beraberinde geldi. Kendimi birkaç kez çok fena yaktım ve lahana salatası yaparken parmağımı derinden kestim. Bu yüzden artık mutfaktan uzak durmaya çalışıyorum.”

İlgili Konular
  • carousel

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir