Foreo Issa Serisi İle Işıltılı Bir Gülümseme!

foreo-issa-serisi-ile-isiltili-bir-gulumseme!

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, ağız ve diş sağlığı için geliştirdiği ISSA Serisi ile ışıltılı, göz alıcı bir gülümsemenin anahtarını sunuyor. Dünyanın ilk silikon sonik diş fırçası Issa, ileri teknolojisi sayesinde ağız ve diş bakımında bir devrim yaratıyor.

Günlük hayatı kolaylaştırmak için her zaman kullanıcı odaklı çözümler geliştiren FOREO ağız bakımda son 70 yılın en ileri teknolojisini sunuyor ve ISSA diş fırçaları ile zahmetsiz ağız bakımı imkânı sağlıyor.  FOREO ISSA Serisi, diş fırçalamaya yeni bir yaklaşım getiren ultra hijyenik hibrid fırça uçlarıyla diş, diş etleri ve ağız içi dil ve yanak bölgelerini etkili ve nazik bir şekilde temizlemek için yüksek yoğunluklu titreşimler gönderiyor. Benzersiz fırça kafası, dişeti için hassas bir masaj sunarken plak kütlesinin daha yoğun olarak temizleyerek ağız içi komple bakım sağlıyor.

FOREO’nun diş ve ağız bakımında devrim yaratan ISSA serisi, birbirinden farklı ürünüyle kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. 0-5 yaş arası bebekler için temel ağız bakımı sağlayan ISSA Mikro, ultra hijyenik fırça başlığı çocukların diş minesini çizemeyecek ve diş etine zarar vermeyecek, yumuşak ve esnek silikon fırça uçlarından oluşuyor. Bebeğin diş çıkarma sürecinin başından itibaren kullanılabilen ISSA Mikro, diş çıkarma ağrılarını rahatlatırken besin parçaları ve kalıntılarını temizleyerek ağızdaki bakterilerin azalmasına yardımcı oluyor. Diş, dil, yanak ve diş etleri için 4’ü 1 arada etkili bakım sunan yeni ürün ISSA 3 ise naylon kıllı fırçalardan 10.000 kat daha hijyenik, iki kat daha güçlü yenilikçi hibrit Wave fırça ile dakikada 11.000 T-Sonic™ titreşime sahip. 16 farklı yeni fonksiyona sahip dil ve yanak temizleyici özelliği sayesinde de komple temizlik sunan ISSA 3, tek şarjla 365 gün çalışabiliyor. 

Plaklar üzerinde sert, diş etlerine nazik bakım sağlayan, klinik testlere göre genel ağız hijyenini %140 oranında iyileştirdiği kanıtlanmış ISSA 3 serisi dişleri, diş etlerini, dili ve yanakları temizleyerek uzun süreli ağız sağlığının sözünü veriyor. Yumuşak silikon kıllar diş eti çekilmesini önlemeye yardımcı oluyor, diş eti tahrişi ve kızarıklığı gibi periodontal sorunlara da yardımcı olmak için de kullanılan diş fırçaları kolay ve etkili şekilde diş fırçalama imkânı sunuyor. Normal fırçadan, en hassas fırçaya kadar farklı tercihler ve ihtiyacı karşılayan birçok fırça başlığı arasından seçim yapma alternatifi sunarak piyasadaki en gelişmiş elektrikli diş fırçası olduğunu kanıtlıyor. 

Yenilikçi, bakterilere dayanıklı hibrit fırça başlığıyla devrim niteliğindeki Sonik Titreşim teknolojisine sahip ISSA 3, canlandırıcı temizlik, ferah beyazlık ve ışıltılı gülümsemeler için vazgeçilmez bir ürün oluyor!  

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir