Flörtünüzün Burcuna Göre Mükemmel İlk Buluşma Nasıl Planlanır?

flortunuzun-burcuna-gore-mukemmel-ilk-bulusma-nasil-planlanir?

Beşinci ev burada işe yarar.

Mükemmel ilk buluşmayı planlamak gerçekten stresli olabilir. Kişiyi bir süredir tanıyor olsanız veya son birkaç haftadır her gün mesajlaşıyor ve FaceTime yapıyor olsanız bile, aklınıza gelen “date fikrinden” hoşlanıp hoşlanmayacağı konusunda endişelenmeniz normaldir. Bir şeyler içerken veya kahvenizi yudumlarken gündelik sohbetinize devam edip, daha aktif olabileceğiniz şeyler planlamak ilk buluşmanın kaygısını azaltabilir ve birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olabilir. Astroloji sayesinde, birinin burcunu bilmek, kesinlikle etkileneceği bir ilk buluşma ayarlamanıza yardımcı olabilir.

Ne tür etkinliklerden hoşlanabileceklerini keşfetmek için birinin doğum gününü kullanmanın birkaç farklı yolu var. Birincisi beşinci evine bakabilirsiniz. Profesyonel medyum Stina Garbis, Bustle’a “Aslan tarafından yönetilen beşinci ev, oyun ve zevk evidir ve çalışmadığınız zamanları nasıl geçirmeyi sevdiğinizi temsil eder” diyor. Bu ev, birinin hobilerini ve romantizmden hoşlandığı yolları içerir. 

“Boş zamanınızı nasıl geçireceğiniz konusunda ilham almak, rahatlamak yeni aşklara yelken açmak için buraya bakın” diyor. “İlk buluşmaları planlamak için mükemmel bir ev.”

Beşinci eve ek olarak, Güneş burcunuz da, karakterinizi ortaya çıkarabilir. Astrolog Lauren Donelson’a göre Güneş burcu; kimliğinizi, ruhunuzu ve zihninizi ifade eder. “Bu sizin temel doğanız” diyor. Bir randevuyu planlamak için yardıma ihtiyacınız varsa, birinin güneş burcu, kalabalık içinde olmayı mı yoksa daha sakin bir etkinliği mi tercih ettiğini; daha rahat olduğu ortam türü, hoşlanıp hoşlanmadığı şeyler ve kişilikleri hakkında size ipucu verebilir.

İşte astrologlara göre her burç için en iyi ilk buluşma aktiviteleri!

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Donelson, Koç burcu için fiziksel olarak aktif bir şeyler yapın, diyor. Bu, yürüyüşe çıkmak veya birlikte yoga dersi almak kadar basit olabilir. Donelson, “Koçlar doğası gereği sıcak ve ateşlidir ve genellikle biraz enerji harcamaktan hoşlanırlar” diyor. Kanın akışını hızlandıran bir şey yaparsanız gerçekten kim olduklarını görme şansınız olacak.

Koç, çok iddialı ve rekabetçi olan Mars tarafından yönetildiğinden, bir spor maçına katılmak başka bir harika fikir, hatta bahisleri artırıp kimin kazanacağına bahse girebilir veya mini golf gibi rekabetçi bir aktiviteyi tercih edebilirsiniz, diyor Garbis.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burçları, kendilerini en çok; sıcak, davetkar veya tanıdık ortamlarda rahat hisseder. Bu nedenle, Donelson onları rahat bir atmosfere sahip sessiz bir restorana davet etmeyi tavsiye ediyor. Boğa, şehvetli olan her şeyi sever, özellikle de yiyecekleri. “Boğa burcunun, sizinle olan randevusunda, güzel yemekler ile karnını doyurması ve rahat olması, size açılmasına yardımcı olacaktır.”

Venüs tarafından yönetilen Boğa, lüks olan her şeyi derinden takdir eder. Bonus puan istiyorsanız, ertesi gün arkadaşlarına hava atabileceği bir yere götürebilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler ile buluşmanızda etrafınız kalabalıksa işler yolunda gider, İkizler kalabalıkta kendini iyi hisseder. Bu yüzden onları aktif bir gecede bara götürmeyi deneyin. Donelson’a göre İkizler’in çok aktif bir zihne sahip oldukları biliniyor. “Konuşmak, bilgi paylaşmak ve hatta biraz rekabetçi olmak, İkizler randevunuz için mükemmel” diyor.

Zodyak’ın zeki ikizleri, zihni uyaran yerlere gitmekten keyif alacaktır. Gabis’e göre eski kitapçılara, vintage dükkanlarına veya yerel müzelere gidebilirsiniz. Doğaları gereği çok meraklıdırlar ve yeni şeyler öğrenmeyi severler. Ayrıca, randevunuz boyunca konuşacak çok şeyiniz olacak.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu eve hükmeder ve karşısındaki kişiyle ilgilenmeyi sever. Buluşma gecesi için birlikte akşam yemeği pişirmeyi önerin. Donelson, “Yemek pişirmek ve paylaşmak, onlarla bağlantı kurmanın harika bir yolu” diyor.

Ayrıca su burçları, kendilerini en çok, su çevresindeyken rahat hissetme eğilimindedir. Garbis’e göre, özellikle Yengeç için, suya yakın olmak kendilerini rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlayabilir. Bu nedenle, yakınlarda bir plaj veya göl varsa, buluşmanızı, birlikte yapacağınız bir yürüyüş şeklinde planlamayı deneyin.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Zodyak’ın süperstar aslanı söz konusu olduğunda, Aslan burcunun kendini gösterebileceği bir şey seçin. Donelson, “Aslanlar sahneye çıkmak istemeleriyle ünlüdür” diyor. “Yeteneklerini gösterebildikleri takdirde Aslan burcu, ayarladığınız buluşmadan gayet memnun kalacaktır. Örneğin güzel bir karaoke bar kendilerini göstermeleri için harika bir mekan!

Gerçekten etkilemek istiyorsanız, onları şehirdeki popüler yeni bir bara, restorana veya opera ya da gösterişli bir etkinliğe gider gibi giyinebilecekleri bir yere götürün. Loftis, “Aslan’ın güzel görünmeyi sevdiğini unutmayın” diye ekliyor. “Görmek ve görülmek istiyorlar!”

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Merkür tarafından yönetilen Başak , fazla düşünmeye meyillidir. İçlerindeki en iyiyi ortaya çıkarmak istiyorsanız, anda kalmalarını sağlayacak bir aktivite planlayın. Strateji oyunu oynadığınız bir randevu gecesi onlar için eğlenceli olabilir. Donelson, “Başak’ların pratik ve düzenli oldukları biliniyor, bu nedenle hazırlanmış bir oyunun eğlencesi, randevunuzun rahat ve akışında gitmesine yardımcı olabilir” diyor.

Başak ayrıca Altıncı Sağlık ve Hizmet Evi’ni de yönetir , bu nedenle birlikte bir egzersiz dersi almak ve ardından smoothie’ler veya brunch’a gitmek eğlenceli bir fikir olabilir. Loftis, “Sağlıklı olabilecekleri ve aynı öğünde kendilerini şımartabilecekleri için tüm seçenekleri seviyorlar” diyor.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcu en sosyal burçlardan biridir, bu yüzden insanların olduğu yerde olmaktan keyif alırlar. Donelson’a göre, canlı bir atmosfere sahip modaya uygun bir kokteyl mekanı Terazi burcunun kendini evinde hissetmesini sağlayacaktır. Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu, güzel, zarif ve sofistike bir yerde olmayı sever.

Bu hava burcu, pop-up sanat galerisi ve müzikal gibi sanatsal veya yaratıcı her şeyden zevk alır. Dikkatli olun çünkü daha sonra mutlaka fikrinizi duymak isteyecektir. Teraziler süper romantiktir, bu yüzden randevu iyi gidiyorsa, mümkün olduğunca uzun süre devam edin. Loftis, “Nereye gideceğinize ve ne yapacağınıza onun karar vermesini teklif edin.” diyor. “Kararlı olmak için mücadele ediyorlar, çoğu zaman herkesin fikrini tartıyorlar.” Sadece bir randevudan sonra bile kendisini size aşık olarak bulabilir.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrepler oldukça ilginçtir çünkü genellikle ilk buluşma sohbetlerinde var olan o küçük sorulardan hoşlanmazlar. Donelson’a göre, evde kalmaktan keyif alırlar. Donelson, “Bu, Akrep burcu ile birbirinizi daha derin bir düzeyde tanımanıza yardımcı olabilir” diyor.

Zodyak’ın akrebi, yönetici gezegenleri Plüton sayesinde gizemli şeylerden de hoşlanır. Garbis, onları perili köşk gibi esrarengiz yerlere götürmenizi öneriyor.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay için, daha önce şehirde hiç gitmedikleri bir yerde  buluşma ayarlayın. Donelson, “Yay keşfetmeyi sever” diyor. “İkinizin de aşina olmadığı bir mahalle seçin ve macera yaşayın. Yay flörtünüz yeni bir yerin heyecanını sevecek.”

Yay, yeni insanlarla tanışmayı seven bir başka burçtur. Loftis, “Onları bir partiye davet edin; çatı barı veya havuzu olan ya da sahneyi parti gibi hissettiren bir mekana gidin” diyor. Böyle bir buluşmada kişiliklerinin ortaya çıktığına şahit olacaksınız.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Son derece hırslı olan Oğlak sürekli çalışmasıyla biliniyor, bu nedenle rahatlamalarına ve anda kalmalarına izin veren bir aktivite seçin. Toprak burcu oldukları için Garbis, sıradan bir yürüyüşe veya doğa yürüyüşüne çıkmanızı öneriyor. Bir Oğlak’tan bonus puan almak için onu muhteşem manzaralı bir yere götürebilirsiniz. Doğanın güzelliğinin gerçekten kıymetini bilen bir burçtur.

Oğlak flörtünüzü tam anlamıyla etkilemek istiyorsanız, boş masa bulmanın zor olduğu bir yere rezervasyon yaptırın. Lüks olan veya belirli bir statüye ait her şeye bayılırlar. Loftis, “Zamanında gelin, düzgün giyinin ve her şeyin en iyisini sipariş edin” diyor. Zodyak’ın deniz keçisini sadece en iyisi tatmin eder.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kova , zodyakın insani yönü olarak bilinir, bu nedenle gönüllü çalışma etkinlikleri Kova burcu ile buluşmanız için adeta biçilmiş kaftan. Donelson’a göre, “Kovalar bir topluluğa yardım etmeyi çok sever. Köpek gezdirmek veya aşevine yardım etmek geçireceğiniz günü anlamlı kılacaktır.” Kendileri gibi bir amaca ilgi duyan birinin yanında olmaktan memnun olacaklardır.

Hava burçları olduklarından, onları zihinsel olarak uyaran şeylere katılmaktan da zevk alırlar. Bu yüzden bir kitap lansmanına veya teknoloji üzerine bir konuşmaya gidebilirsiniz. Loftis, onları daha iyi tanımanıza yardımcı olabilecek bir şey istiyorsanız, bir kafe buluşmasıyla veya aynı derecede resmi olmayan başka bir buluşma ile başlayabilirsiniz, diyor. İlk birkaç randevuda çok fazla romantizm beklemeyin. Kova için önce arkadaşlık kurmak çok daha önemli.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Yengeç burcu gibi Balık da kendini en çok suyun etrafında huzurlu hisseden bir su burcudur. Bu nedenle Donelson, gölün yakınında veya sahilde bir piknik planlamanızı öneriyor. “Balık romantizmi sever ve suyun yakınında sakin hisseder” diyor. “Kalabalıkları atlayın ve sessiz, tenha bir yerde birbirinizi tanımak için biraz zaman ayırın.” Oldukça hassastırlar ve etraflarındakilere karşı çok uyumludurlar, bu da biraz dikkat dağıtıcı veya bunaltıcı olabilir. Odaklanmanın sadece ikinizin üzerinde olabileceği bir yer seçtiğinizden emin olun.

Parkın etrafında güzel ve uzun bir yürüyüş, Balıklar için başka bir buluşma etkinliğidir. Loftis’e göre, sessiz ve düşüncelerinizle baş başa kalmanızı sağlayan bir aktivite seçebilirsiniz. “Yorucu bir şey olmasın” diyor. “Onlara, gitmek istediklerinde sorgulamayacağınızı hissettirin ve bunu kişisel algılamayın. Duyarlılıkları nedeniyle çevrelerini izlemek ve kendilerini güvende hissetmek zorundalar.” Her şey yolunda giderse, Balık, biraz daha sohbet edip birbirinizi tanımanız için size fırsat verebilir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir