FITNESS’A ÖZEL TINDER!

fitness’a-ozel-tinder!

Eğer sporunuza düşkünseniz ya da en azından sporla ilgilenen bir partner arıyorsanız müjdeli bir haberimiz var: Sweatt! Sporculara özel bir eşleşme uygulaması olan Sweatt için sporcular aleminin ‘Tinder’ı da diyebiliriz. Zira çalışma prensipleri aynı; fotoğraflar aracılığıyla birini beğeniyorsunuz ve ancak o da sizi beğeniyorsa konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Sweatt’i Tinder’dan ayıran ve spor tutkunları için bu kadar özel yapan şey ise aynı zaman da spor ve beslenme rutininizi de uygulamaya ekleyebiliyor olmanız. Ne tarz spordan tutun da haftanın kaç günü saat kaçta yaptığınıza dair bir profil çizmenizde size yardımcı olan Sweat sayesinde, karşınıza yalnızca beslenme ve sağlık kriterlerinize uygun adaylar çıkacak.

Sanıyoruz bu tarz uygulamaların her geçen gün yayılması da zamanlama farklı kısıtlamalara ve daraltmalara gidilmesine neden oldu demek yanlış olmaz. Sweatt, belirli bir kesimden insana hitap etmesi açısından ilk değil. Daha önce de sadece akademik kariyeri olan isimlerin katılabildiği hatta sırf Disney severlere özel eşleşme uygulamaları ve siteler de açılmıştı. Peki sizce kendimize benzer olanı mı seçmek daha mantıklı bizden farklı olanı mı? Aslında ikisinin de kendisine göre eksisi ve artısı var demek yanlış olmaz. Sizinle genel olarak aynı hobilere ve yaşantılara sahip olan kişiler size pek yeni bir şey katmayabilir ama aynı zamanda ortak tutku ve heyecanları tatmanızı da sağlar. Öte yandan tamamen farklı bir bireyle yaşanan birlikteliklerde yeni bakış açıları ve yeni anlamlar elde etme ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir