• 3 Mart 2022
  • 64 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Son döneme damga vuran dizilerin başında Euphoria geliyor. Yapımın genç yeteneklerle dolu kadrosunda yıldızı parlayan oyunculardan biri de Sydney Sweeney. Görünüşe bakılırsa Sydney Sweeney hayatının altın çağını yaşıyor diyebiliriz! Kariyerindeki başarısı günden güne katlanırken güzel oyuncu aşk hayatındaki mutluluğuyla da dikkat çekiyor.

24 yaşındaki oyuncu 2018’den bu yana aşk yaşadığı Jonathan Davino ile nişanlandı! İkili, 2018 yılında katıldıkları bir davette birlikte fotoğraflanmıştı ve böylece ilişkileri onaylanmıştı. O zamandan bu yana aşklarını gözlerden uzak bir şekilde sürdüren çift 2022 yılında evliliğe giden ilk adımı böylece atmış oldu.

Sydney Sweeney önceki yıllarda bir dergiye verdiği röportajda aşk hayatına dair bu cümleleri dile getirmişti: “Spot ışıkları altındaki insanlarla birlikte olmuyorum. Oyuncularla, müzisyenlerle ya da eğlence sektöründeki kimseyle çıkmıyorum çünkü ancak bu şekilde normal Syd olabilirim. Gerçekten 7/24 birlikte vakit geçirebileceğim, asla bıkmayacağım ve her gün gülebileceğim biriyle birlikte olmam gerek.

Genç oyuncu hayatındaki insanların desteğini her daim hissetmekten ötürü de kendisini şanslı hissediyor: “Harika bir destek sistemim var. Hayatımda benim için savaşacak ve geri adım atmam gerektiğini düşündürmeden parlamama izin verecek insanlara sahibim.” Sydney Sweeney, nişanlısı Jonathan Davino ile mutluluğu bulmuş gibi görünüyor. Sweeney’nin nasıl bir gelin olacağına dair merakımız ise tartışılmaz!

Sydney Sweeney Euphoria’daki Çıplak Sahneleri Hakkında Konuştu

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir