• 9 Şubat 2022
  • 64 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Euphoria’nın yetenekli oyuncuları her geçen gün attıkları yeni adımlarla kariyerlerinde isimlerini daha da yüksek bir şekilde duyurmaya kararlı gibi görünüyor. Euphoria cephesinden son haber dizide Kat Hernandez’e hayat veren 25 yaşındaki Barbie Ferreira’dan geliyor. Ferreira, YSL Beauty’nin marka elçileri arasına katıldı. Zoë Kravitz, Dua Lipa ve BLACKPINK grubundan Rosé, markanın öne çıkan diğer elçileri!

Euphoria Dizisinden Jules’un Terazi Burcu Olmasının Nedenleri

Barbie Ferreira yaptığı açıklamada bu yeni iş birliğinden duyduğu heyecanı şu cümlelerle dile getirdi: “Kendimi makyajla ifade etmekten hiçbir zaman çekinmedim. Makyaj benim için bir tutku. YSL Beauty ve inşa ettiği büyük mirasla çalışmaktan dolayı çok heyecanlı ve gururluyum.

Markanın Küresel İletişim ve İmaj Başkan Yardımcısı David Iop ise cümlelerinde bu ifadelere yer verdi: “Barbie, markanın geleceğe yönelik vizyonunu temsil ediyor. İfade özgürlüğü ile kültürel anlamda ve güzellikte sınırları zorluyor. Onu, hayranlarına sınırlarını ve bireyselliklerini benimsemeleri için ilham veren eşsiz bir yenilikçi olarak tanıyoruz.

Euphoria’nın genç ve başarılı yeteneklerinin bundan sonra hangi proje ve marka iş birliklerinde karşımıza çıkacakları ise merak konusu!

Euphoria Dizisinin Güzellik Görünümlerinden İlham Alın

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir