Euphoria 2. Sezonundan İlk Fragman Ve Yayın Tarihi Geldi

euphoria-2.-sezonundan-ilk-fragman-ve-yayin-tarihi-geldi

Emmy ödüllü yıldız Zendaya dizinin 2. sezonunun 9 Ocak’ta yayınlanacağını fragmanı paylaşarak duyurdu.

Euphoria’nın 1. Sezon finali Ağustos 2019’da ve biri Rue’ya (Zendaya) diğeri Jules’a (Hunter Schafer) odaklanan iki özel tatil bölümü de sırasıyla Kasım 2020 ve Ocak 2021’de yayınlanmıştı.

Zendaya’nın yanı sıra, ilk sezondan Hunter Schafer, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow ve Javon Walton gibi oyuncuların çoğu yine kadroda yer alıyor. Diziye yeni katılacak oyuncular ise Minka Kelly (Friday Night Lights), Dominic Fike ve Demetrius “Lil Meech” Flenory Jr. (Black Mafia Family).

Dizinin yönetmen koltuğunda aynı zamanda senaristliğini ve yapımcılığı üstlenen Sam Levinson oturuyor. Rapçi Drake de dizinin yapımcıları arasında yer alıyor.

2. sezon, Rue ve Jules’un ayrıldıktan sonra Rue’nun tekrar uyuşturucuya başlamasını ve devamında gelişen olayları ele alacak. Fragmanda Rue, Frank Sinatra’nın “Call Me Irresponsible” şarkısıyla evin içinde dans ediyor ve kız kardeşi ona uyuşturucu kullanıp kullanmadığını soruyor. Ayrıca liseli gençlerin parti yaptığı ve polisle çatıştığı sahneler de var. “Gençken her şey çok kalıcı geliyor. Ama büyüdükçe hiçbir şeyin öyle olmadığını ve sevdiğiniz herkesin uzaklaşabileceğini anlamaya başlıyorsunuz” diyor Rue fragmanda.

Fragmanı izlemek için:

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir