• 11 Ocak 2022
  • 43 görüntüleme
  • 3 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Emily in Paris macerası görünen o ki yeni sezon onaylarını aldı. Netflix, ikinci sezonun ardından yalnızca 3. sezonun değil, 4. sezonun da onayını verdi! Dizinin yıldızları heyecanlarını takipçileriyle paylaştı. Peki yeni sezonda seyircileri neler bekliyor? Dilerseniz öncelikle dizide tam olarak hangi noktada kaldığımızı hatırlayalım.

İkinci sezonda şef Gabriel’in daha sık karşımıza çıkacağını düşünürken Camille- Emily- Gabriel aşk üçgenine bir başkası daha katıldı: Evet yakışıklı İngiliz bankacı Alfie’den söz ediyoruz. Öte yandan Emily’nin Paris’te bulunma nedeni olan işinde de önemli bir çıkmaza girildi! İkinci sezon, Emily’nin önemli bir karar vermek zorunda kalmasıyla noktalandı: Amerika’da ona sunulan mükemmel terfiyi kabul mü edecek, yoksa Sylvie’nin Paris’teki yeni ajansına mı katılacak? Özetle Emily, Paris’te kalacak mı?

Emily in Paris’in 3. Sezonuna Dair Bilmeniz Gerekenler

Emily in Paris’in 3. sezonunda neler olacak?

Emily’nin hem iş yaşamında hem de aşk hayatında seçimlerini ne şekilde yapacağı merak konusu. Öte yandan Camille ve Gabriel’in yeniden birleşmesi, Camille ile olan dostluklarında da eski enerjiyi yakalayıp yakalamayacakları sorusunu doğuruyor.

Dizinin başrolü Lily Collins, dizi henüz onay almadan önce verdiği bir röportajda Emily’nin seçiminin ne yönde olduğunu bilmediğini şu cümlelerle dile getirdi: “Üçüncü sezonu çekme fırsatını yakalamayı çok istiyorum. Ben de Emily’nin seçiminin ne olduğunu henüz bilmiyorum. Sürekli bunu soruyorum. Ama seçimi ne olursa olsun drama, moda ve bolca eğlence ile romantizm dolu olacağını biliyorsunuz.

Dizinin yaratıcısı Darren Star ise verdiği röportajlarda pek ipucu vermese de oldukça merak uyandırıcı açıklamalar yapıyor: “Emily’nin neyi seçeceği konusunda çok güçlü bir fikrim var ve bence durum şu ki ortada doğru bir seçim yok. Her şeyi daha iyi hale getirecek ve herkesi memnun edecek bir seçenek söz konusu değil. Ve bence Emily, herkesle arasının iyi olmasını isteyen biri. Ancak aldığı kararlar bazı kişileri mutsuz edecek. Yeni sezonda da bununla baş etmeye çalışacak.

Emily in Paris’in 3. sezonunda neler olacak?

Dizide Alfie’ye hayat veren Lucien Laviscount ise bu şovda yer alıp bu ekiple çalışarak hayatının en iyi yılını geçirdiğini belirtiyor. Durum böyle olunca, senaryoya dahil edildiği takdirde dizinin üçüncü sezonunda da yer almak için oldukça istekli olduğunu söyleyebiliriz. Bu da Emily’nin uzak mesafe ilişkisine bir şans vermek isteyebileceği ve dizinin bazı bölümlerinde onları Londra’da birlikte görebileceğimiz olasılığını doğuruyor.

Emily’nin stilini 3. sezonda nasıl göreceğiz?

Dizide belki de en çok eleştirilen nokta Emily’nin kıyafetleri! Tüm dünyada izleyiciler tarafından espri konusu haline gelen Emily’nin kıyafetleri aslında Paris’te kendini bulma yolculuğunda önemli bir detay olarak yer alıyor. Dizinin kostüm tasarımcısı Marylin Fitoussi’nin ise yeni sezon için bazı merak uyandıran fikirleri var: “Üçüncü sezon için hayalim ilk sezondaki bazı kıyafetleri geri dönüştürmek. Bunu yapabilir miyiz bilmiyorum ama Lily’nin en ikonik kıyafetlerinden bazılarını atölyede yenilemeyi çok istiyorum.

Dizinin üçüncü sezon çekimlerinin ise 2022 yazında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir