• 19 Kasım 2021
  • 1.8K görüntüleme
  • 3 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Emily in Paris, 2020 yılının en çok konuşulan dizilerinden oldu. Kimimiz çok sevdik, kimimiz sadece zaman geçirmek için izledik, kimimiz devam bile edemeyerek yarım bıraktık. Sonuç ne olursa olsun, tüm dünya diziyle ilgili bir fikre sahipti ve sosyal medyada yapıma dair pek çok eleştiriler vardı.

Lily Collins’in hayat verdiği Emily Cooper’ın başarıya giden basamakları kısa sürede beşer beşer çıkması ve üç günde Instagram fenomeni olması izleyiciler tarafından pek gerçekçi bulunmadı. Öte yandan dizi Fransızlardan da büyük tepki gördü. Eleştirmenler, dizide Fransızların tembel, kaba, cinsiyetçi ve sadakatsiz betimlenmelerini bir hayli içerledi.

Sonuç itibariyle reklamın iyisi- kötüsü olmadı ve Emily in Paris en çok izlenen yapımlar arasında yerini aldı. Tüm bu eleştiriler, 2. sezonun nasıl olacağı konusunda merakı da artırdı. Dizi ekibi, 2. sezon çekimlerine 3 Mayıs 2021 tarihinde başladıklarını Instagram hesabından duyurdu.

Emily in Paris’in 2. sezon konusu ne olacak?

Beklenen o ki, Emily 2. sezonda Savoir’daki kariyerini çok daha üst düzeye taşıyacak. Bir yandan da aşk hayatındaki gelişmeleri izleyeceğiz. Aşk üçgeninde neler yaşanacak, Şef Gabriel ile nasıl bir ilişkileri olacak, Gabriel veya Mathieu arasında bir tercih mi yapacak yoksa diziye yeni bir flört adayı mı dahil olacak? Tüm bunlar ikinci sezon için merak edilen başlıklar.

Dizinin yaratıcısı Darren Star, verdiği bir röportajda dizinin ikinci sezonuna dair dikkat çeken açıklamalar yapıyor: “Emily, hayatındaki erkeklerle ilgili bazı karışık seçeneklere sahip olacak. Bu ilişkilerde dikkat çekecek ilk isimler ise Gabriel ve Emily’nin gerçekten iyi bir dostluk kurduğu Camille olacak. Ve bence Emily arkadaşına asla ihanet etmek istemeyecek türden bir kız. Bu da onun için ahlaki bir ikilem yaratıyor. Emily ve Mathieu arasında olabilecek potansiyel ilişkiyi ise henüz görmedik. Sanırım Emily’nin önümüzdeki sezon yapacağı bazı sürpriz seçimleri var.

Emily in Paris’in 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Darren Star’ın ikinci sezonda Emily’nin gelişimine dair de bazı uyarıları var: “2. sezonda, yaşadığı dünyanın dokusunun daha çok bir parçası olduğunu, şehrin adeta bir sakini haline geldiğini göreceğiz. Ayakları yere daha iyi basarak orada bir hayat kuracak.

İzleyiciler ise Emily’deki bu değişimin ve gelişimin ikinci sezondaki görünümüne de yansıyacağını düşünüyor. İlk sezonda çok daha karmaşık ve heyecanlı bir stile sahip olan Emily’nin, ikinci sezonda kendi tarzını bulmaya başlaması bekleniyor. Patronu Sylvie’nin bundan mutlu olacağı kesin, öyle değil mi?

Emily’nin ilk sezondaki stilini hatırlayalım: Emily in Paris’in Dolabını Keşfedin

Emily in Paris’in 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ikinci sezonunun çekimleri temmuz ayında tamamlandı. Yayın tarihi ise 22 Aralık olarak belirlendi.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir