Editörlerimizin Favori Güzellik Ürünleri

editorlerimizin-favori-guzellik-urunleri

Marie Claire editörleri olarak 2021 yılında tanışıp en beğendiğimiz güzellik ürünlerini belirledik.

2021’in en çok satan ve öne çıkan güzellik ürünleri

Gözde Eyibilir Genel Yayın Yönetmeni

“Yıllardır vazgeçemediğim parfümler dışında farklı notalar da ilgimi çekmiyor değil. Bunlardan en yenisi geçtiğimiz yılın son aylarında keşfettiğim Celine Nightclubbing. Klasik ve cool şişe tasarımına farklı notalar eşlik ediyor. Şişenin kapağını açar açmaz kendinizi Paris’te bir gece kulübünde hissedeceksiniz. Tarif edilemez bir koku!”

Serli Gazer Boyacı Yazı İşleri Müdürü

“Benim için 2021’in yıldız ürünü Bâde Natural’in Bitkisel Nemlendirici Hyalüronik Asit Serum’u. Neredeyse bir yıldır, her gün kullanıyorum. Üstüne de gua sha ile masaj yapıyorum. Yüzümde ferah bir his yaratıyor ve aydınlık bir görünüm oluşturuyor.”

Tuğçe Ülkümen Moda Direktörü

 “Nars Matte Lipstick Boukhara tam bir kurtarıcı. Hem benim ten rengimle çok uyumlu hem de gün boyu dağılmadan görünümünü koruyan nadir rujlardan diyebilirim.”

Damla Suay Lü Güzellik Ve Sağlık Editörü

“Bu yılın değil ama son yılların en çok sevdiğim markalarından biri Glossier. Türkiye’de satılmasa da yurt dışına çıktığımda ilk iş yeni çıkan ürünlerinden sipariş vermek oluyor. Cloud Paint Likit Allık da bunlardan biri… Beam rengi şeftali tonlarında, uygulaması son derece kolay ve yüksek pigmentiyle bir damla bile kullansanız yeterli oluyor.”

Nirvana Derya Alışveriş Ve Mücevher Editörü

“Bu aralar Benefit’ten Badgal Bang! Maskara favorim. Yoğun siyah renge sahip bu maskara, kirpiklerime hem hacim veriyor hem de yapışmalarını önleyerek, birbirlerinden ayırıyor.”

Meltem Eryılmaz Kreatif Direktör

“Kırmızı ruj vazgeçilmezim! Dior’un makyaj koleksiyonları içinde artık klasikleşen Rouge Dior serisinin yeni çıkan rengi New Velvet 999 aklımı başımdan aldı.”

Çağla Kaçmaz Görsel Yönetmen

“Yıllardır vazgeçemeden çok severek kullandığım güzellik ürünüm, parfümüm. O olmadan asla.”

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir