Düğüne Siyasiler Akın Etti

dugune-siyasiler-akin-etti

Ecem Baygün, Yavuz Vural

Oktay Vural

Elif, Engin Baytar

Ecem Kubat

Eda Korkut

Seda Sav

Betül Kara, Kezban Caner, Melda Altuğ Ateş, Neslihan Bukan Özçelik, Sibel Sönmez Çolakoğlu , Tolunay Baygün, Aynur Baygün

Sema Damgacı, Neşe Yetişgin, Zeynep Kurtoğlu, Nil KurtoğluTuğba Aykoç ,Aynur Baygün

Okuma süresi 1 dakika

Eski bakanlardan Oktay Vural’ın oğlu Yavuz Vural, hukuk fakültesinde okuduğu sırada tanıştığı Ecem Baygün ile Ankara’da düzenlenen şık bir nikâh töreniyle dünya evine girdi.

Eski Ulaştırma Bakanı Oktay Vural’ın oğlu Yavuz Vural ile Ecem Baygün, Ankara İncek’te düzenlenen şık bir düğün ile hayatlarını birleştirdi. Çiftin yakınlarının ve politikanın önemli isimlerinin katıldığı törende siyasiler, çiftin nikâhına şahitlik yaptı. Nikâhın ardından tebrikleri kabul eden çift, düğün sonrasında balayı için önce Antalya’ya, sonra da Güney Kore’ye seyahat etti. Yavuz Vural, Vesta Legal isimli hukuk ofisinde şahıslar ve şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti verirken, Ecem Baygün ise özel bir hukuk ofisinde avukatlık mesleğini sürdürüyor. 

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir