Dua Lipa Service95 Yaşam Platformunu Duyurdu

dua-lipa-service95-yasam-platformunu-duyurdu

Dua Lipa, “hikayeler, kültürel tavsiyeler” ve daha fazlasını derleyen, kendi küratörlüğünde yeni bir çevrimiçi merkez olan Service95’i duyurdu.

Şarkıcı moda, güzellik, sanat, politika ve küresel meseleler dünyasından – hem yerleşik hem de yükselen – sevdiği çok sayıda küresel sesin çalışmalarını paylaşacak.

Lipa, “Ben büyük bir okuyucuyum ve kendimi oldukça bağlı biri olarak görüyorum” dedi. “Ancak, okumak istediklerime ve en çok ilgimi çekenlere gelince, geçen bir veya iki yılda bir değişiklik fark ettim.

“Bu yüzden, Service95’in okuyabileceğiniz hikayelerin türlerini ve kapsamlarını gerçekten genişleteceğini ve konuları muhtemelen başka bir yerde okuyamayacağınız şekillerde ele alacağını umuyorum.”

Lipa şöyle devam etti: “Öneriler söz konusu olduğunda arkadaşlarımın ve ailemin en çok başvurduğu kişi oldum. Çocukluğumdan beri saplantılı bir şekilde listeler yaparım ve bu benim için kaosun içinde düzen bulmanın bir yolu. Karantina sırasında izlediğim filmlerin ya da okuduğum kitapların kaydını tutuyordum, böylece arkadaşlarımla paylaşabiliyordum.”

“Karantinadan önce bu listeleri gitmeyi en sevdiğim restoranlar, en sevdiğim sanatçılar, tasarımcılar, müzisyenler, dünyanın farklı yerlerindeki en iyi manikür salonları oluşturuyordu. Bunların çoğu seyahat etmekten, gezmekten ve deneyimlemekten geldi.”

Lipa, Service95’in “bilinmeyenleri olan şeyleri gün ışığına çıkaracağını” umduğunu söyleyerek devam etti: “İnsanlara bulduğum şeyleri anlatmaktan gerçekten büyük bir keyif alıyorum ve bunu paylaşmak istiyorum. “

Platformun aboneleri, şarkıcının “dünyanın neresinden olursa olsun rapor veren” kişisel mektubuyla birlikte haftalık olarak “her konuda en güncel bilgileri” alacaklar.

“Ayrıca erken kaydolanlar için – resmi kurucu üyeler olarak – bazı sürprizler olacak,” diye yazdı.

Service95 bültenine ek olarak projenin içerisinde yer alan “At Your Service” podcast ise “Dua ve bir dizi ünlü misafir arasındaki derin, düşünceli konuşmaları” içerecek.

İngiliz sanatçı yaptığı açıklamada, “Birçok konuğum yeterince konuşmuş ve anlatmış olsa da ben onlarla daha derine inmek istiyorum” dedi. “Onlara sadece en çok merak ettiğim şeyleri sormakla kalmıyor, aynı zamanda onlara uzmanmış gibi davranıyorum.”

Adını Lipa’nın doğum yılından (1995) alan platform, 2022’nin başlarında hizmete girecek. Buradan kayıt olabilirsiniz.

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir