Dolunay Gününde Venüs Retrosu Ve Etkileri! Ne Zaman Bitiyor?

dolunay-gununde-venus-retrosu-ve-etkileri!-ne-zaman-bitiyor?

Venüs 19 Aralık itibariyle Retroya başlıyor. Dolunay günü olan 19 Aralık’ta başlayan Venüs Retrosu ve etkileri ne olacak? Neler yaşanması bekleniyor? Venüs Retrosu ne zaman bitiyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter, Venüs Retrosu ve etkileri ile yaşanacakları anlatıyor…

VENÜS RETROSU NE ZAMAN BİTİYOR? *

Venüs 28 Ocak 2022’ye kadar Retro hareketini sürdürüyor. 29 Oak 2022’de Venüs Retrosu son buluyor.

VENÜS RETROSU ETKİLERİ *

Venüs Retro tarihleri arasında yapılmayacak şeylerin başında 2 altın kural;

1- ilişkiye başlamıyorsunuz ve düğün, nişan yapmıyorsunuz

2- estetik ameliyat veya fiziksel herhangi majör bir değişikliğe kalmıyorsunuz.

Ayrıca bu dönemde eski aşklar hortlayabilir ama bu sabun köpüğü misali söner bu sebepten eskiye rağbet etmiyorsunuz. Yoksa sonu hüsranla bitebilir benden uyarması.

Ama Venüs Retro tarihlerinde altın çıkacaktır. Ayrıca 2021 gümüş yılı olduğundan gümüşte de artış gözlenecektir. Yatırımlarınızı ona göre yapmanızı tavsiye ederim!

24&28 Aralık günleri arasında piyasalarda hareketlilik ve ani çıkışlar gözlemlenebilir ancak siz siz olun bütçenize dikkat edin. Çünkü 2022 yılı bizleri ekonomik olarak zorlayacak!

VENÜS RETROSU VE BURÇLARA ETKİLERİ *

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, kariyer ve toplumsal statünüzle alakalı durumlar yaşanabilir. İşler istediğiniz gibi ilerleyemeyebilir, otoriter figürlerle sorunlar yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek için uygun dönem değildir. Ebeveyn, aile, eş ilişkilerine de dikkat etmekte fayda var.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, hayat felsefeniz, yurtdışı konuları, eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. Eğitimlerde istediğiniz verimi alamayabilir, yurtdışı konularında engellerle karşılaşabilirsiniz. Hukuksal davalarda pürüzler çıkabilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir süreç. Unuttuğunuz ödemeler karşınıza çıkabilir. Banka, kredi kartlarını tekrar gözden geçirebilirsiniz. Aile, iş ortaklarıyla bütçelere dikkat edebilirsiniz. Kredi çekmemeye özen gösterin. Harcamalara dikkat.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler,  ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliğinizle ilgili gelişmelere hazır olun. Her türlü ikili ilişkinizde problemler oluşabilir. Güven duygusu zedelenebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Eski aşklardan haberler gelebilir. Kaçamaklardan uzak durun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, iş hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sağlıksal olarak kronik olanlar tetiklenebilir. İştahınız açılabilir. Günlük rutinlerde aksaklıklar olabilir. İş ilişkilerinizde geçmiş konular gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, özel hayatınızla ilgili gelişmelerin yaşanacağı bu retroda aşk hayatınız, çocuklar gündeme gelebilir. Ayrılıklar yaşanabilir, geçmişinizde kalan aşklardan haberler alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, aile, yuva konularında gündemler olabilir. Tadilat, dekorasyonlarda sorunlar yaşanabilir. Ev alım satımından istediğiniz memnuniyeti duymayabilirsiniz. Geçmiş ailevi sıkıntılar gündeme gelebilir. İş hayatında dikkat.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, iletişim, kardeşler, yakın çevre, eğitim ve yazılı sözlü amlaşmalara dikkat çekiyor. Geçmişte kalan problemler ortaya çıkabilir, kişilerden uzaklaşmak istrebilirsiniz. İmzalar atmadan önce tekrar düşünmeniz gerekebilir. Kısa seyahatlerde aksaklıklara dikkat.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, maddi manevi konularda gelişmeler yaşanabilir. Yatıımlar ve birikimlere odaklanırken önemli durumları gözden kaçırmamaya çalışın. Maaşlarınızdan beklentileriniz karşılanmayabilir, fazlaca harcamalar yapabilirsiniz. Ödemelerden haberler gelebilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, kendinizle ilgili önrmli bir süreç. Dış görüntünüze, fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde adım atarken sakin kalmanız gerekebilir. İştahınız artabilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bilinçaltı konularınız tetiklenebilir. Geçmişinizde kalan konular önünüze gelebilir. İlhamlar da alabilirsiniz. Aşk hayatınızda platoniklik olabilir. Gizli düşmanlar, ilişkiler ortaya çıkabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, sosyal çevreniz, umutlarınız, hayalleriniz gündeme gelebilir. Sosyal çevre ilişkilerinde geçmiş konular gündeöe gelirken, güven duygusunu sorgulayabilirsiniz. Eski arkadaşlar da ortaya çıkabilir. Planlar sekteye uğrayabilir.

Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

 • Son yüzyılın en uzun Ay Tutulması gerçekleşti! İşte burçlara etkileri
 • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
 • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
 • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
 • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
 • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
 • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
 • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
 • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
 • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
 • Mavi Dolunay etkileri, Mavi Dolunay’a özel ritüel ve burçlara etkisi
 • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
 • Merkür Retrosu bitti! Hangi sorunlar sona erdi, bizi ne bekliyor?
 • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
 • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir