DAHA İYİ CİNSEL YAŞAM İÇİN, DEKORASYON SIRLARI

daha-iyi-cinsel-yasam-icin,-dekorasyon-sirlari

Size belki çok ilginç gelecek ama odanızı ya da evinizi nasıl dizayn ettiğinizin kariyeriniz, bilgi birikiminiz hatta cinsel hayatınız üzerinde büyük bir etkisi var. Hatta vücudumuzdaki mevcut cinsel enerjiyi dengelemenin bir yolu da, özellikle yatak odasında tüm duyularınıza hitap eden bir ortam oluşturmaktan geçiyor.

Üstelik, yatak odanıza denge ve uyum getirmek için çaba harcadığınızda, bu durum sizin aşk ve cinsel hayatınızda da etkisini göstereceği gibi, mutluluk ve tutku olarak da size geri dönecek. Bunları nereden mi biliyoruz? Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak sayesinde tabii ki! Onun önerdiği altı kolay yöntemle, siz de yatak odanızda aşkın pozitif enerjisini harekete geçirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler şöyle:

– Yatak odanızdaki duvarların rengiyle ne kadar uyuduğunuz ve cinsel yaşamınızın canlılığı arasında bir bağlantı var. O zaman, yatak odasında hangi renkler tercih edilmeli? “Hangi renkler daha iyi ve keyifli bir gece geçirmemize yardımcı olur? “ derseniz, pembe ve kırmızı renkler bütün dünyada aşkın ve cinselliğin renkleri olarak kabul ediliyor.

– Bu yüzden, cinsel hayatınızı canlandırmak için işe yatak odanızda kırmızı rengi kullanarak başlayabilirsiniz. Yok, özellikle aşk ve sevgi duyguları harekete geçsin istiyorsanız, Başkak’ın önerisi pembe. Tabii böyle dedik diye, yatak odanızın duvarlarını kırmızıya boyamanız ya da perdeler kullanmanıza gerek yok. Küçük dekoratif objeleri kullanarak bunu yapmanızı kastediyoruz. Mesela vazo içinde doymuş renklerden oluşan çiçekler, içinde pembe ve kırmızının tonları olan bir halı, ya da kapakları kırmızı renkte bir dizi kitap olabilir.

– Kişisel alanınızın nasıl koktuğu sizin gece yalnız mı, yoksa partnerinizle mi uyuyacağınız üzerinde çok etkili. Çünkü koklama duyunuz çok güçlü bir afrodizyak. Bu nedenle libido arttırıcı koku olarak, sadece geceleri açan yasemin çiçeği kokusunu deneyebilirsiniz. Ylang Ylang’ın mumu veya yağı da Başkak’ın tavsiyeleri arasında. Zira bu hem kadın, hem de erkeklerde cinsel isteği arttırıyor. Cinsel arzuları harekete geçiren diğer yağlarsa gül ve portakal özü. Aklınızda bulunsun.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir