• 8 Aralık 2021
  • 85 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Nurdan Gündoğdu

Merakla beklenen Sex and the City’nin devam dizisi And Just Like That için geri sayımımız sürüyor. Dizinin yayın tarihine çok az bir zaman kala (ilk bölümü 9 Aralık’ta yayında) Chris Noth (Mr. Big), eski başrol oyuncuları Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall arasında yıllarca süren hararetli konuyla ilgili bir açıklamada bulundu.

İki kadın oyuncunun arasının iyi olmadığına dair haberler ve bölüm başı aldıkları ücret üzerinden gerilimin yüksek olduğu, 2000’lerin başında su üstüne çıkmaya başladı. Oyuncular, anlaşamadıklarına dair söylentileri bastırmak için uzun yıllar yüksek bir çaba harcadı, ancak Cattrall, 2018’de kardeşinin ölümünün ardından, Sarah Jessica Parker’ın instagram’dan yaptığı paylaşımı samimiyetsiz taziye olarak hissettiği için gerilim iyice tırmandı.

Sarah Jessica Parker ve Chris Noth

Sonrasında ise Cattrall; “Bu trajik zamanda @sarahjessicaparker senin sevgine veya desteğine ihtiyacım yok. Sen benim ailem değilsin. Sen benim arkadaşım değilsin. Bu yüzden, ‘iyi kız’ kişiliğini geri kazanmak için trajedimizi sömürmeyi bırakmanı son bir kez söylemek için yazıyorum.” yazd.

Parker bu açıklamaya hemen yanıt vermedi, ancak sonraki hafta İnsanlara Cattrall’ın söylemesi gereken şeyi söyleyen bir yapısı olduğunu ve bu özelliğin onun ayrıcalığı olduğunu belirtti.

Chris Noth, şu ana kadar bu durum hakkında son derece sakin kaldı. 6 Aralık’ta The Guardian ile yaptığı röportajda, Cattrall’ın ne düşündüğü ve hissettiği hakkında “kesinlikle hiçbir fikri olmadığını”, ancak “SJP ile çok yakın olduğunu” söyledi. Cattrall’ın Samantha karakterini harika bir şekilde canlandırdığını belirten Noth, “Keşke her şey hiç yaşanmamış olsaydı, çünkü bu üzücü ve rahatsız ediciydi” diye ekledi.

Chris Noth, rol arkadaşı Sarah Jessica Parker’ı koruyucu bir tavırla konuştuktan sonra, onun bir hedef haline getirilmesinden hoşlanmadığını dile getirdi.

İlgili Konular
  • slider

Nurdan Gündoğdu

İçerik Editörü olarak görev alan Nurdan; yemek için seyahat etmeyi, sırt çantalarını, küpeleri ve hızlı çözüm sağlayan güzellik ürünlerini seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir