Bu Müzikalde Yalnızca Çocuklar Var

bu-muzikalde-yalnizca-cocuklar-var

Maviş Ersü, Didem Dönmezler Baylan, Zeynep İncesu

Duygu Arduç, Nurhan Bostancı

Özgür İncesu

Arzu Beyazıt

Zeynep Çoban, Zeren Genç

Okuma süresi 1 dakika

New York’ta ödül alan ve yalnızca çocukların hayata geçirdiği ilk müzikal olmasıyla bilinen “We Are Monsters”ın Türkçeleştirilmiş hali “Biz Canavarız”, Ankara’da yeniden seyircisiyle buluştu. 

Bizzz Sahne ve Didem Baylan tarafından Türkçeleştirilerek hayata geçirilen “Biz Canavarız” müzikali, tahta bacaklar ve jonglörlerin eşlik ettiği, özel kostümler, yaratıcı makyajlar, sürpriz canavarlar ve farklı müzikleriyle tamamen çocuklar tarafından sahnelenen bir müzikal olarak Ankara’daki izleyenlerini büyüledi. Dev ışık gösterileriyle de seyircisini hayran bırakan “Biz Canavarız” müzikalinden önce sahnelenen “How Did Cinderella Disappear?” oyunu ise ilk kez İngilizce olarak oynanarak büyük beğeni topladı. 

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir