Brooklyn Beckham’ın Eşi Nicola Peltz Kimdir?

brooklyn-beckham’in-esi-nicola-peltz-kimdir?

David ve Victoria Beckham’ın en büyük çocuğu Brooklyn Beckham’la evlenen Nicola Peltz, Amerikalı bir milyarderin kızı. Onu daha yakından tanımaya ne dersiniz?

27 yaşındaki Nicola Anne Peltz kendini oyuncu, yazar ve yönetmen olarak tanımlıyor. Nicola, canlandırdığı çeşitli rolleri ile tanınıyor. Peltz, 9 Ocak 1995’te Westchester County, New York’ta milyarder işadamı Nelson Peltz ve model Claudia Heffner’in kızı olarak dünyaya geldi. Üvey kardeşleri de dahil olmak üzere toplam yedi kardeş; bir ablası ve kendisinden büyük dört erkek kardeş ve ondan küçük iki erkek kardeş. Kardeşlerinden Will Peltz oyuncu, diğer kardeşi Brad Peltz ise buz hokeyi oyuncusu.

@Ittanyleahpeltz
@nıcolaannepeltzbeckham

Nisan ayının ilk haftalarında evlenen çift, iki taraflı olarak soyadı taşıma kararı aldı. Peltz Beckham! Çiftin düğün öncesi evlilik sözleşmesi imzaladığı da öğrenildi. Ancak oyunculuk yapan Amerikalı Nicola Anne Peltz’in milyarder bir iş insanı olan babası Nelson Peltz’in bu sözleşmede parmağı olduğu ortaya çıktı. 

Her iki gencin ailesi de servetleriyle gündemdeler. Beckham çiftinin toplam serveti 380 milyon sterlin. değerinde, Nicola Anne Peltz’in ailesinin serveti ise bunun neredeyse üç katı. Peltz ailesinin 1,3 milyar sterlin serveti bulunuyor. Nelson Peltz ülkesinin sayılı zenginleri arasında.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir