Brooklyn Beckham Ve Nicola Peltz Evlendi!

brooklyn-beckham-ve-nicola-peltz-evlendi!

Düğün çanları çalıyor! Victoria ve David Beckham’ın en büyük oğlu Brooklyn ve ünlü oyuncu, model Nicola Peltz’in merakla beklenen düğünü gerçekleşti. 9 Nisan günü gerçekleşen düğünlerinin detaylarına bir göz atalım.

Düğün, Peltz ailesinin Florida’daki Palm Beach’teki evinde, sahilde yer alan ve yaklaşık 100 milyon dolara mal olduğu söylenen 44.000 metrekarelik bir malikanede yapılacak. Lüks Florida yerleşim bölgesindeki en pahalı evlerden biridir.

Her düğünün en büyük merak sorusu olan, gecenin başrolü gelinlik! Nicola Peltz’in hangi markanın gelinliğini taşıyor olacağı merak konusuydu! Cevabı öğrendik: Valentino.

Kayınvalidesi Victoria Beckham’ın bir tasarımcı olmasına rağmen Peltz, gelinliğini tasarlaması için Victoria Beckham’a değil İtalyan moda tasarımcısı ve Valentino’nun kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli’ye başvurdu. Peltz, birden fazla düğün görünümünü bir araya getirmek için ünlü stilist Leslie Fremar ile yakın bir şekilde çalışmalarını sürdürdü ve yakın zamanda da Piccioli ile şahsen görüşmek üzere Roma’ya gittiler.

Tabii bir de erkeklerin ne giyeceği mevzusu vardı! Geçen ay David Beckham, Instagram hesabından smokin alışveriş gezisinden babası ve kayınpederi ile bir fotoğraf paylaşmıştı.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir