• 22 Şubat 2022
  • 53 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Britney Spears’ın yaşadıklarını kendi cümleleriyle okumaya hazır mısınız? Ünlü şarkıcının servetinin vesayeti, 2008 yılında akıl sağlığından endişe duyulduğu gerekçesiyle babası Jamie Spears’a verilmişti. Uzun yıllar süren bu durum 2021’de son bulmuş ve geçtiğimiz eylül ayında Los Angeles mahkemesinin verdiği kararla Britney Spears nihayet özgürlüğüne kavuşmuştu. Şimdi tüm bu yaşananlar Spears’ın yazacağı bir kitapla okuyuculara ilk ağızdan ulaşacak.

Page Six‘in haberine göre Britney Spears yayın şirketi Simon & Schuster ile 15 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Bu kararın, şarkıcının kız kardeşi Jamie Lynn Spears’ın 2022 Ocak ayında çıkardığı “Things I Should Have Said” kitabıyla yakından bir ilgisi var. Kitapta Britney Spears’ı karalayan asılsız iddiaların yer alması nedeniyle eski pop yıldızı yaşadıklarını tüm şeffaflığıyla bir kitaba dönüştürme kararı aldı.

Kitabın ismine ve okuyucuyla ne zaman buluşacağına dair detaylar ise henüz belli değil.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir