• 10 Şubat 2022
  • 55 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Kült dizilerden Full House’ta Danny karakterine hayat veren aktör Bob Saget, 9 Ocak 2022’de Florida’da bir otel odasında ölü bulunmuştu. Başarılı oyuncunun ailesini ve hayranlarını yıkan bu haberin ardında ölüm nedeni büyük bir soru işareti taşıyordu. Akıllara ilk gelen sebep 65 yaşındaki Saget’in kalp krizi geçirdiği ihtimaliydi.

Konu bir otel odasında ölüm olduğunda, daha önceki pek çok örnekte olduğu gibi Bob Saget’in de uyuşturucu kaynaklı hayatını kaybedip kaybetmediği merak konusu olmuştu. Yakın çevresinden gelen açıklamalar buna ne kadar ihtimal vermese de pek çok dedikoduyla hikaye dramatikleştirilmeye çalışıldı. Ancak tüm bunların ardından otopsi sonuçları ortaya çıktı ve aile, aktörün vefatının üzerinden tam bir ay geçtikten sonra Bob Saget’in ölüm nedenini hayranlarla paylaştı.

Bob Saget neden öldü?

Görünüşe göre Bob Saget bir kafa travması geçirdiği için hayatını kaybetti. Aktör, kafasının arkasını yanlışlıkla bir şeye çarptı ve bunun ardından herhangi bir doktora görünmeden, umursamayarak uyudu. Aile ölüm nedenini açıklarken hayranların desteği için de şu cümlelerle teşekkür etti: “Bob’un vefatından bu yana geçen haftalarda, hayranları tarafından bize gösterilen büyük teselli ve sonsuza dek minnettar olacağımız sevgi dolu yaklaşım karşısında yoğun duygular hissediyoruz. Yetkililerin soruşturmasıyla nihai sonuçlara ulaştık ve hayranların bunu doğrudan bizden duymasının uygun olacağını düşündük. Birlikte yas tutmaya devam ederken, herkesten Bob’un bu dünyaya getirdiği sevgiyi, kahkahayı, ondan aldığımız dersleri hatırlamasını istiyoruz. Bob bize; herkese karşı nazik olmayı, sevdiğin insanlara duyduğun sevgiyi onlara göstermeyi ve zor zamanları kahkahalarla göğüslemeyi öğretti.”

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir