Bitcoin Düştü, Shiba Inu Rakibi Floki Uçuşa Geçti

bitcoin-dustu,-shiba-inu-rakibi-floki-ucusa-gecti

Bitcoin fiyatı son günlerde büyük bir dalgalanma içinde. Kripto para piyasasının lokomotifi büyük düşüşle altcoin piyasasını da yanında götürüyor. Ancak Elon Musk‘ın Shiba Inu cinsi köpeğinin adıyla harekete geçen Floki Inu, bu düşüşten etkilenmemişe benziyor. Bu anlamda Floki Inu fiyatı bugün yüzde 40 bir yükseliş gösterdi.

Staples Center, Kobe Bryant, Shaquille O’Neal, Lebron James ve birçok yıldıza şampiyonluklar yaşattı. İkonik salonun ismi artık tarih oluyor.

Floki Inu neden yükseldi? Bitcoin fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin fiyatı için yaşanan bu 60 bin dolar altına sarkma hareketi tüm kripto para piyasasını olumsuz etkiledi. Çin’de iflasını açıklayan emlak devi Evergrande, Bitcoin düşüşü için ilk fitili ateşledi. Bu dönemde 69 bin dolara kadar yükselen kripto para bir ara 52 bin doları bile gördü. Bugün ise 56 bin dolar ile 59 bin dolar ardında seyrine devam ediyor.

İşte tüm bu olumsuz tabloya rağmen Floki Inu fiyatı yaklaşık yüzde kırk artış gösterdi. Bunda ise Hindistan’da yapılan bir anlaşmanın payı büyük. Hindistan’ın en büyük futbol kulüplerinden olan Kerala Blasters FC ile anlaşma yapıldı. Buna göre başarılı futbol kulübü Floki Inu logosunu formaların kolunda kullanacak. Bu sponsorluk anlaşmasının daha da geniş ölçekli hale gelme ihtimali de var.

Floki Inu fiyatı son 24 saatte yüzde 40 yükseliş gösterdi

Floki Inu fiyatı bugün için 0.00021 seviyelerine kadar çıktı ve 22 seviyelerini de denemeye başladı. Kripto paranın en yüksek değeri ise 0.00034 seviyeleri. Floki Inu fiyatı bu değere ise bu ayın başında ulaştı. Shiba Inu projesinden de ilham alan Floki Inu kripto para piyasasının ilk 10 coini arasına girmek gibi büyük hedeflere sahip.

Floki Inu, ilk olarak Elon Musk’ın Shiba Inu köpeğine Floki ismini vermesi sonrası kendini gösterdi. O dönemde büyük bir artış gösteren kripto para, uzun süredir dalgalı bir seyir izliyordu.

Floki Inu diğer meme coinlerden farklı bir yere oturmanın peşinde. Buna göre kripto para projesinin üç ana hizmet projesi var. Bunlardan ilki Valhalla olarak bilinen bir NFT oyun metaverse projesi. Bu sayede Floki Metaverse dünyasına adım atmaya ve bu teknolojiden payını almaya çalışıyor. Diğer bir proje ise FlokiPlaces olarak bilinen bir NFT ve ticari mal pazarı. Üçüncü proje ise Floki Inuversity olarak bilinen bir içerik/eğitim platformu.

Bu haberde yer alan bilgi ve analizler kripto para piyasası hakkında bilgi verme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir