Bir çocuk Gelişsin, Türkiye Değişsin

bir-cocuk-gelissin,-turkiye-degissin

TEGV çocuklar için bu yıl 14’üncü kez Runtalya Maratonu’nda adımlarını “Bir Çocuk Gelişsin, Türkiye Değişsin” diyerek atacak...

27 yıldır yaptığı çalışmalarla yaklaşık 3 milyon çocuğun nitelikli eğitimle buluşmasını sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Antalya’da düzenlenen Runtalya Maratonu’nda çocuklar için buluşuyor. 6 Mart’ta düzenlenecek olan Runtalya’da TEGV, adımlarını “Bir Çocuk Gelişsin, Türkiye Değişsin” diyerek atacak.

Eğitim alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), bu yıl 6 Mart’ta düzenlenecek olan Runtalya Maratonu’na katılacak. TEGV’in 14’üncü kez katılacağı maratonda 6 bin 500 çocuğun bir yıllık eğitim desteğinin karşılanması için başlatılan kampanyanın Runtalya ayağında hedef 1000 çocuğun eğitimine destek olmak. 21 Mart’ta sona erecek kampanyada toplanan bağışlarla çocuklar kodlamadan tasarım ve beceri atölyelerine, bilimden İngilizceye kadar birçok etkinlikle tanışma fırsatı bulacak. “Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir” sloganıyla 27 yıldır çocukların nitelikli eğitimle buluşması için çalışan TEGV 21 Şubat’ta başlattığı kampanyayı, 21 Mart’ta sona erdiriyor.

21 Şubat: ‘İyilik Peşinde Koş’ platformunda bağış kampanyası başladı

6 Mart: Runtalya Maratonu

21 Mart: Bağış kampanyası bitecek

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir