Bella Hadid’in Kişisel Bakım Ritüeli

bella-hadid’in-kisisel-bakim-ritueli

Meditasyon ve akupunktur, süper modelin sağlıklı yaşam rutininin bir parçasını oluşturuyor!

Bella Hadid, şiddetli anksiyete ve depresyondan düzelme sürecine kadar kendi zihinsel sağlık mücadeleleri konusunda oldukça açık davranmıştı, bu yüzden Kin Euphorics’in kurucu ortağının günlük endişelerden kendisini nasıl uzak tuttuğunu merak etmeniz oldukça doğal.

On üç yaşında oto-bağışıklık hastalığı teşhisi konan Hadid, sağlık ve wellness dünyasına yabancı değil, Bustle ile yaptığı bir röportajda “Birçok kez kollarıma delikler açılması gerekti ve fazlaca ilaç almak durumunda kaldım” şeklinde açıklama yapıyor. Ayrıca “Deneyebileceğiniz hemen hemen tüm alternatif ilaçları kullandım.” şeklinde de ekliyor.

Ünlü model, lüks markaların yüzü olmasına rağmen, kişisel bakım rutinini şaşırtıcı derecede basit tutmayı tercih ediyor. Bu sayede siz de Bella Hadid’in kişisel bakım rutinini günlük yaşamınıza kolayca dahil edebilirsiniz.

Bella Hadid’in spor ve egzersiz rutini

Günlük tutma ve  yürüyüş gibi rutin uygulamalar, Hadid’in negatif enerjilerden arınmasına yardımcı oluyor, Bustle’a “Anksiyetem ve depresyonum, çalışmadığım zamanlarda bitkinlikten evde kış uykusuna yatmış olmamdan kaynaklanıyordu. 38 saat boyunca kendimi kapatmamdan sonra aniden, dışarı bile çıkamayacağımı hissettim, yoksa çıldırırdım.” diye anlatıyor. Hadid, daha sakin ve ılımlı bir düşünce yapısı için meditasyona ek olarak alkol ve kafeini azaltmayı da öneriyor.

İlgili Konular
  • carousel

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir