• 3 Aralık 2021
  • 49 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Geçtiğimiz yıllarda görkemli şovlara imza atan ve sektöre pek çok yeni model kazandıran Victoria’s Secret’ın adı çeşitli spekülasyonların içinde yer almıştı. Bununla birlikte pek çok model markanın bünyesinde yer aldığı için pişman olduklarını dile getirmiş ve uğradıkları baskıyı samimiyetle dile getirmişti.

Yaşanan tüm bu sorunların ardından marka, VS Collective olarak yeniden yapılanma sürecine girerek farklı bir reklam ve satış politikasına yöneldi. Kadın liderler kadroya dahil edildi ve farkı beden yapılarını kucaklayan bir anlayış benimsendi.

Marka ile o dönem bağlarını koparan Bella Hadid ise, kısa süreli bir ayrılığın ardından yeniden Victoria’s Secret modelleri arasına katıldı. Başarılı model, Marie Claire US için verdiği röportajda karar sürecinin arkasındaki nedeni şu cümlelerle açıkladı: “Markanın bana gelmesi ve sahne arkasındaki pek çok şeyin, Victoria’s Secret’ın büyük bir ölçüde değiştiğini bana kanıtlamaları geri dönmem için beni ikna eden şey oldu. Artık yedi yönetim kurulu üyesinin altısı kadın. Ve elimizde fotoğraf çekimleri için yeni protokoller var. Yani çok fazla şey değişti.”

Markanın yeni tavrının Bella Hadid haricinde başka modelleri de ikna edip etmeyeceği ise merak konusu.

Bu haber de ilginizi çekebilir >>>Ünlü Modellerden Victoria’s Secret İle İlgili Şaşırtan İtiraflar

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir