• 13 Aralık 2021
  • Yorum yok
  • 116 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Ataberk Kaçar

Astroloji 2022 yılında doğum günleri 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında olan Balık burçları için ilk görüşte aşık olacaklarını, uzun ve heyecanlı bir ilişkiye sahip olacaklarını söylüyor. Zodyakta yer alan en sanatsal burçlardan biri olan Balıklar, onlara ilham veren ve hayallerini destekleyen bir ortağa ihtiyaç duyar. Balık burcunun ruh ikizi olması muhtemel üç burcu merak ediyor musunuz?

Boğa

Boğa ve Balık burcunun çok fazla ortak noktası olmadığını düşünebilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki bir ilişkinin uzun vadeli yürümesi için gereken şey aşk konusunda aynı değerlere sahip olmak. Astrologlara göre Boğa, 2022 yılında Balık burcunun akışkan doğasına uyum sağlayabilen istikrar sunacak, Balık ise Boğa burcuna aradığı koşulsuz destek ve sevgiyi verecek. Hem Boğa Hem de Balık nazik, özenli ve sevecen tavırlarıyla birbirlerine tam olarak güvendiklerinde ilişkinin devam etmesi için ne gerekiyorsa yapacaklardır.

2022’de kariyerleri yükselişe geçecek 7 burç!

Yengeç

Yengeç – Balık ikilisi, güven ve yakınlık ihtiyaçlarını karşılayan neredeyse telepatik bir bağa sahip. Yeni yılda ruh eşini bulma niyetiyle yola çıkan iki sezgisel su burcu, birbirlerini bulduklarında diğer yarılarını bulmuş gibi hissedebilirler. ‘Peri masalı romantizmi’’ne benzetilen Yengeç – Balık ikilisi başladıkları ilişkide beraber daha olgun kararlar verebilir.  

Başak

Başak – Balık ilişkisini ruh eşi yapan durum aslında klasik bir zıtlık durumu. Başak çok organize, detay odaklı ve özeldir, Balık ise akışa ayak uydurur. Uyumsuz bir eşleşme gibi görünse de, farklılıklarının birbirini gerçekten iyi tamamladığını söyleyebiliriz. 2022 yılında sadece fiziksel değil, ruhsal ve duygusal bir bağlantı isteyen iki burç, ilişkiye başladıklarında güvende ve emniyette hissedecekler.

İlgili Konular
  • carousel

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir