Bahar Sezonunun En Gözde Saç Rengiyle Tanışın: Louis Vuitton Kumralı

bahar-sezonunun-en-gozde-sac-rengiyle-tanisin:-louis-vuitton-kumrali

Kumrallık sonunda hak ettiği değeri görmeye başlamış durumda. Tabii ki kumral saçların da aynı sarı saçlar gibi birçok farklı türü ve tonu var. En son karşımıza çıkan tür ise Louis Vuitton kumralı!

2022’nin en çok rastlayacağımız renkleriyle alakalı bir Instagram gönderisi paylaşan Londralı saç stilisti Tom Smith, Louis Vuitton kumralına ismini veren kişi.

Gönderisinde paylaştığı saç rengiyle alakalı “Umarım Louis Vuitton’dan birden bir e-mail almam ama bu saç rengine Louis Vuitton kumralı demek istiyorum. Bu; çok zengin, lüks ve yoğun bir kumral.”

2022 Bahar ve Yaz Makyajı İçin Cazibesi Yüksek Fikirler

getty ımages

Çoğu influencer ve ünlü isim, küllü ve açık renkler yerine daha kızıl alt tonu ve daha koyu renkli saçlara geçiş yapıyor. “Bu çok zengin duran bir karamel tonu.” diyen Smith, işte bu noktada bu saç renginin Louis Vuitton tasarımları ile benzeştiğini söylüyor.

“Çok sevdiğiniz o klasik Louis Vuitton çantaları düşünün. İşte bu saçın rengi de bu renklere çok benziyor. Ama bu saçı kullanacağımızda saçımızın durumu çok önemli. Sağlıklı ve parlak saçların çok iyi taşıyacağı bir renk.”

Ve aynı zamansız Louis Vuitton çantalar gibi, bu renk saçlar da bahara uyum sağlayıp görünümünüzü hareketlendirmekte inanılmaz bir etkiye sahip. Uygulanırken profesyonel bir bakış açısına ihtiyaç duyulsa bile, rengin bakımı küllü sarılara kıyasla oldukça rahat.

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir