• 25 Kasım 2021
  • 62 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

2021’in son ayına merhaba diyoruz! Genel olarak bu yıl sizin için nasıl geçti bilinmez, ancak görünen o ki aralık, bu üç burcun yanağına adeta bir veda öpücüğü konduruyor. İşte diğer burçlara kıyasla daha şanslı bir 2021 kapanışı yapacak burçlar!

Kapak fotoğrafı: @addisonraee

Yay

Sevgili Yaylar için elbette doğum günü ayları şans ve mutluluk ile geçecek! İlgi ve nazik tavırların etrafınızı saracağı bu ayda, özgüvenin getirisiyle cesaretinizi geri kazanabilirsiniz. Kariyer, aile, arkadaşlar, eğitim ve aşk olmak üzere, yani hayatınızın her alanında yeni başlangıçlar için atacağınız adımlar gökyüzü tarafından desteklenecek. Şans sizinle; yeter ki onu nasıl kullandığınızı bilin. Çünkü ayın başında gerçekleşecek güneş tutulması hayatınızda yepyeni bir kitabın ilk sayfasını oluşturacak. Neyse ki kitabın yazarı sizden başkası değil!

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Aralık 2021’in Önemli Gökyüzü Hareketleri

Aralık 2021’in En Şanslı 3 Burcu

Aslan

Aralık ayının şanslı burçları arasında değerli Aslanlar da var! Gökyüzü size Yay özgürlüğü getiriyor ve “yaşa” diyor. Kontrolün sizde olmasını sevdiğinizi biliyoruz; ancak bu durum zaman zaman hayatı kaçırmanıza neden olabiliyor. İşte bu ay, tam da bu durumu ele alarak sizi hayatın içine itecek. Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilir, farklı planlar yaparak keyifli anılar biriktirebilirsiniz. Tüm bu anlarda yanınızda olacak kişilerle de bağınızı güçlendirmeniz için bu özgürleşme harika bir bahane olacak!

Koç

Bu ay Koçlar her ne kadar evde kapalı kalmak isteseler de gökyüzündeki enerji onları dışarıya yönlendirecek. Spontane gelişen ve bahaneler üreterek reddetmeye çalıştığınız planların içinde aniden kendinizi bulduğunuzda “iyi ki buradayım” diyeceksiniz. Yeni insanlar ve ortamlar size iyi gelecek. Ayrıca bu ay göreceğiniz rüyalarda da aradığınız bazı cevapları bulabilirsiniz, bizden söylemesi!

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir