Aralık 2021 Astroloji Yorumunuz

aralik-2021-astroloji-yorumunuz

Bu ay Yay burcundaki Merküryen Güneş tutulmasıyla beraber akademik ve kariyer konularında ilerlemeler kaydedebilirsiniz. 19 Aralık Günü İkizler burcundaki dolunay ile iletişim ve finansal konularda dikkat etmekte fayda var.

YAY | (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcundaki Merküryen Güneş tutulmasıyla beraber yaşadığınız her duyguyu abartma eğiliminde

olabilirsiniz. Hayatınızdaki yeniliklere son derece açık olabilir ve heyecan duyabilirsiniz. 19 Aralık’taki

dolunay ile değişken bir ruh hâli taşıyabilirsiniz. Yeni başlayan ilişkilerde bir derinlik ve anlam aramak

hayal kırıklığı yaratabilir.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu dönem suya sabuna dokunmak istemeyebilir; insanlardan uzak durmayı tercih edebilirsiniz.

Hayatınıza dair sorunları tespit etmek için yalnız kalmayı arzu edebilirsiniz. İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ile iş ortamlarında tez canlı davranabilir; tüm işlerinizi bitirmek isteyebilirsiniz.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Sosyal hayatınızın son derece renkli ve hareketli dönemini bu ay deneyimleyeceksiniz.

Yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak sizi daha iyimser ve keyifli kılabilir. Dolunay ile özel hayatınızda daha paylaşımcı ve iletişime açık olabilirsiniz. Sorunlarınızın üstesinden gelmek için konuşmaya çalışmanızda fayda var.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Yay burcundaki Güneş tutulmasıyla beraber kariyer hayatınızda azimli ve hırslı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. 19 Aralık günü İkizler burcunda geçekleşecek dolunay ile ev ve aile

hayatınızda bir arada olmak; beraber hareket etmek önem kazanabilir. Aile içinde aile bireylerinin sorunlarına daha çok eğilebilir ve ilgi gösterebilirsiniz.

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

Merküryen Güneş tutulmasıyla yeni bir dil öğrenmek isteyebilir, seyahat organizasyonları

yapabilirsiniz. Vize ve pasaport işlemleriniz varsa hız kazandırabilirsiniz. Dolunay ile iletişim konularında aksamalar yaşayabilirsiniz. Yazma ve üretme konusunda yaratıcı olabilirsiniz.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Bu ay borçlar, krediler, vergi yapılandırmaları gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Risk

almaya yatkın olabilir, ani kararlar verebilirsiniz. Dolunay ile finansal konular ivme kazanabilir. Yeni

anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Kredi çekebilir, yeni bir yapılanma planı düzenleyebilirsiniz.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu ay ilişkilerde abartmaya meyilli olabilirsiniz. Duygularınızı daha coşkulu yaşayabilir, ancak kendinizi

doğru ifade edemeyebilirsiniz. 19 Aralık tarihinde İkizler burcunda geçekleşecek dolunay ile yaşam amacınızı ve hedeflerinizi gözden geçirebilir yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Yeniliğe çok daha açık olduğunuz bir döneme adım atacaksınız.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

Bu ay dikkat ve konsantrasyon gerektiren işlerde kolayca dağılabilirsiniz. Çalışma hayatınızda odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Aksiyon almak istediğiniz konularla ilgili kararsız hissetmeniz normal. İkizler dolunayı ile hayatınıza daha ruhani ve manevi yönden bakabilir; birtakım sorgulamalar yapabilirsiniz.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Güneş tutulmasıyla beraber özel hayatınıza renk katmak üzere bazı hobiler edinebilirsiniz. Doğa yürüyüşlerine gitmek, bisiklet turlarına katılmak size heyecan verebilir. Dolunay ile daha faal olabilir daha dinamik ve enerjik hissedebilirsiniz. Derneklere katılabilir, organizasyonlarda bir fiil görev alabilirsiniz.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu dönem aile ve ev hayatınızda uyum içerisinde hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Evinize

yeni bir soluk kazandırmak için minik dekorasyon ve tadilat işlerine girişebilirsiniz. Kariyer hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda mevcut konumunuzu güçlendirmek için birtakım atılımlar yapabilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

4 Aralık günü Yay burcunda gerçekleşecek Merküryen Güneş tutulmasıyla beraber yaratıcı ve daha üretken olabilirsiniz. Dolunay ile yabancı dil eğitimi almayı düşünebilir; yarım bıraktığınız herhangi bir

eğitimi tamamlamaya karar verebilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili ticaret geliştirmek üzere bazı kontaklar kurabilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu ay finansal kaynaklarınızı doğru bir şekilde yönetmek için bazı eylem planları yapabilirsiniz. Ticari ilişkiler kurmak ve potansiyellerinizi artırmak için aksiyon alabilirsiniz. Dolunay ile askıda kalmış, muğlak olan konular hızlı bir şekilde çözümlenebilir. Mahkemeye intikal etmiş konularla ilgili

sonuçlanmalar yaşanabilir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir