• 16 Şubat 2022
  • 50 görüntüleme
  • 1 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Fleabag’in Hot Priest’ı Andrew Scott, diziden bu yana pek çok yapımda yer alsa da onu izlemeye kesinlikle doymadık! Yeteneği, aksanı ve yakışıklılığıyla büyük bir hayran kitlesi edinen İrlandalı aktörü nihayet hak ettiği şekilde bir başrolde göreceğimizi duyurmaktan dolayı heyecanlıyız!

Andrew Scott şu sıralar Showtime’da yayınlanacak Ripley dizisinin hazırlıklarıyla meşgul. Dizi, Patricia Highsmith’in çok satan polisiye roman serisinin ilk kitabı olan The Talented Mr. Ripley‘nin bir uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Andrew Scott’ı kötü bir karaktere hayat verirken izlemeye hazır mısınız? Dizinin ilk sezonunda Scott’a eşil edecek isimler ise Dakota Fanning ve Johnny Flyn olacak.

Dakota Fanning – Johnny Flynn

İlk sezonu 8 bölüm olarak planlanan dizi; Schindler’s List, The Night Of, Mission: Impossible, Red Sparrow gibi yapımlardan hatırlayacağınız Steven Zaillian tarafından yazılıp yönetilecek. Toplam beş kitaptan oluşan seri şimdilik, her sezona bir kitap karşılık gelecek şekilde ekrana uyarlanacak gibi görünüyor.

Serinin ilk kitabı The Talented Mr. Ripley, 1999’da aynı adla Matt Damon, Jude Law ve Gwyneth Paltrow başrolünde de filme uyarlanmıştı. Şimdi uzun soluklu bir dizi olarak ekran macerasının ne şekilde gelişeceği ise merak konusu!

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir