Anadolu Uygarlıklarının İzleri İstanbul’da

anadolu-uygarliklarinin-izleri-istanbul’da

Aslı Saçar

Aylin Erbilgin

Beril Çavuşoğlu

Berna Aydil

Bülent Eczacıbaşı

Çiçek Güney

Deren Karaca, Seda Ayan

Ertuğrul Ateş

Funda-Emre Bekişoğlu

İnci Gazioğlu

İskender Paydaş

Meral Çalışıcı, Ayşegül Kudunoğlu

Meral Öztürk

Nilgün Esinli

Nilgün Vidinli, Mehmet Köymen

Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu

Sibel İlkiz

Sinem Yıldırım

VAROL TOPAÇ, MELİHA YILMAZ, BÜNYAMİN BALAMİR, MERİH TEKİN BENDER, HÜSEYİN ELMAS-BERNA OKAN

VEDAT KACAR,ADNAN TEPECİK,ALAYBEY KARAOĞLU,NİHAT ÖZCAN

Volkan Karataş

Yasemin Bilginoğlu, Yağmur Avcı

Zeynep Germen

Ziya Taşkent

Okuma süresi 1 dakika

Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla; Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve koordinatörlüğünü Siret Uyanık’ın üslendiği “Anadolu Uygarlıklarından İzler İstanbul” projesi sanatseverlerle bir araya geldi.

Anadolu Uygarlık tarihinin; çağdaş sanatın usta temsilcileriyle yorumlandığı, disiplinler arası buluşmayla oluşturulan “Anadolu Uygarlıklarından İzler İstanbul” projesi ile alanında usta altmış beş sanatçının eserlerinin yer aldığı bir seçki sanatseverler ile buluştu. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürü Dr. Ziya Taşkent, açılışta yaptığı konuşmada: “Serginin; tarih, arkeoloji ve güzel sanatları aynı çatı altında buluşturmasının yanı sıra genç sanatçılar ile deneyimli sanatçıları da bir arada bulunduruyor.”  diyerek projenin oldukça önemli olduğunun altını çizdi.

Yazar Hakkında / MAG

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir