28 Mayıs 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

28-mayis-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 28 Mayıs 2022 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 28 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Mayıs 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (23- 30 Mayıs 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ BURCU (28 MAYIS 2022) *

Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle; maddi kaynaklarınızı geliştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kadınlardan yardım ve destek de görebilirsiniz. Eğer bu süreçte bir borca girerseniz de daha rahat şekilde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili ani gelişmeler de meydana gelebilir.

BOĞA BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün fevri ve isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; çekiciliğiniz artıyor, güzelleşmek isteyebilir, fiziksel değişim yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlık olarak da korunursunuz. Aşk konusunda ise şansınız açılıyor. Etrafınızdan daha çok ilgi görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi kapatabilirsiniz. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; gizli karmik ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal olarak ise şifalanabilirsiniz. Platonik aşklar gündeminize gelebilir.

YENGEÇ BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde ani gelişmeler yaşanabilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir. Arkadaşlık aşka dönüşebilir. Sosyal çevrenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz.

ASLAN BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün kariyer ve iş hayatınıza odaklanabilir, verimli bir gün geçirebilirsiniz ama çatışmalara dikkat. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; kariyer ve iş hayatınızda kadınlardan destek ve yardım görebilirsiniz. Eğer bekarsanız kariyer hayatınızdan karşınıza yeni aşklar çıkabilir.

BAŞAK BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün yurt dışı ,eğitim, hukuk yada seyahatlerle ilgilenebilirsiniz. Ve ani olaylar gerçekleşebilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; yurt dışı, seyahat konularında kadınlardan yardım görebilirsiniz. Aşk konusunda yurt dışı bağlantılı bir partner karşınıza çıkabilir. Seyahatlerde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Hukukçu yada akademik kariyer yapan biriyle de tanışma ihtimaliniz var.

TERAZİ BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün maddi kaynaklarınız, harcama ve ödemelerle ilgilenebilir ani para giriş yada çıkışları gerçekleşebilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; maddi kaynaklar, para konularında korunmaya başlıyorsunuz. Eğer bir borca gireceksiniz sonrasında daha rahat ödemelerinizi yaparsınız. Aşk ve ilişkilerle ilgilide daha tutku dolu ilişkiler karşınıza çıkabilir. Para konusunda bereketin arttığı ve kazançlarınızı yoluna sokabilecek bir döneme giriyorsunuz.

AKREP BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün ilişki ya da ortaklıkta ani gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca ben-sen dengesinde sorunlar yaşanabilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızdaki sorunlar varsa bu konularda şifalanıp, korunacaksınız. Ayrıca bekarsanız karşınıza yeni aşklar çıkabilir.

YAY BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün çalışma hayatınız, gündelik işlerle ilgilenebilirsiniz ve gündelik hayatta ani gelişmeler yaşanabilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; aşk sizi çalışma hayatında, gündelik hayatta bulabilir. Sağlık alanında çalışan ya da kamuda görevli biri hayatınızda girebilir. Ayrıca çalışma hayatınızda kadınlardan yardım görebilirsiniz. Sağlık problemleriniz nüksedebilir ama korunacaksınız. Evcil hayvanınızda size bu dönemde iyi gelebilir.

OĞLAK BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün aşk, ilişki, çocuk ya da hobilerinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; aşk ve ilişki konusunda karşınıza yeni insanlar çıkaracaktır. Bu konuda korunduğunuzu da bilmelisiniz. Karşınıza güçlü ve size değer veren kişiler çıkabilir.Çocuk ya da hobilerinizle ilgili ise bereketli ve üretken olduğunuz bir sürece gireceksiniz.

KOVA BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün ev ve aile hayatınızla ilgilenebilirsiniz ve aile içinde ani gelişmeler yaşanabilir. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; aile içinde sorunlar olsa da bir şekilde korunacaksınız ve aile içinde ki kadınlardan yardım göreceksiniz. Aşk ve ilişki de ise şanslı olduğunuz bir süreç yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU (28 MAYIS 2022) *

Bugün yalın çevre ve kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca eğitim alanına da yönelebilirsiniz. Kısa seyahatler gerçekleştirmek için de güzel bir gündesiniz. Venüs’ün boğa burcuna geçmesiyle 23 Haziran’a kadar; yakın çevrenizde, eğitim alanında yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu aşk konusunda sizi besleyen ve size iyi gelebilecek biri olabilir. Kardeşlerle aranızda sorunlar varsa bu süreçte korunacaksınız.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir