24 Şubat Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

24-subat-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Şubat 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 24 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  • Şubat ayı burç yorumları 
  • Haftalık Burç Yorumları (21- 27 Şubat 2022): 

KOÇ BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Koç; eğitim, seyahat, hukuk alanlarında bugün şanslısınız. Kendinizi ortaya koymakta zorlandığınız konuları şifalandırabilirsiniz ve sosyal çevrenizden insanlarla iletişimde zorlanmayacaksınız, yeni anlaşma ya da sözleşmeler de imzalayabilirsiniz. Duygularınızı ise gün içinde abartabilirsiniz ve psikolojik olarak kendinizi zorlayabilirsiniz. Otoriteden ise destek görüyorsunuz özellikle; eğitim, sosyal çevre, topluluk ve cemiyetlerdeki otoriteden destek görebilirsiniz.

BOĞA BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Boğa; maddi kaynaklarınız, finans, ödemeler, borçlarla alakalı yeni bir döneme  geçebilirsiniz ve kariyer hayatınızdan da destek görebilirsiniz. Yeni bir sözleşme imzalamanız da mümkün. Ama sosyal hayatınızdan dolayı fazla harcama yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili İkizler; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızda olumlu kalıcı kararlar alabilir; beraber seyahat, yurt dışı kararı alabilirsiniz. Ya da eğitim konusunda beraber hareket edebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise durumları abartabilirsiniz ve sorunlar yaşayabilirsiniz, dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Yengeç; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı büyüten yeni sözleşme ya da projeye başlayabilirsiniz ve proje ve kararlarınız kalıcı ve uzun vadeli olacaktır. Duygularınızı ise abartabilir fazla idealist davranabilirsiniz. Ayrıca aşk ve ilişki anlamında hayallerinizin ilişkisini yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Aslan; ilişki, flört, aşk hayatınızda olumlu ve kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise hayallerinizin parasını kazanmak için tüm hafta boyunca destekleniyorsunuz, projeleriniz varsa hayata geçirebilirsiniz. Gün içinde eğlence, çocuk, aşk , hobileriniz için fazla harcama yapabilirsiniz dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Başak; ev, ailenizle ilgilenebilirsiniz ve gündelik hayatınızla ilgili yeni karalar alabilirsiniz. Çalışma hayatınız da ise desteklendiğiniz bir gündesiniz. Kararlarınız kalıcı ve uzun vadeli olacak. İlişkinizde ise olumlu bir haftadasınız, yalnızsanız hayallerinizin aşkıyla tanışabilirsiniz ama çaba lazım yoksa fırsatlarınızı kaçırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Terazi; eğitim yakın çevre, kısa seyahat, kardeşlerle iletişime geçebilir kalıcı kararlar alabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklik istiyorsanız bu hafta tam buna göre. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz durumları çok abartabilirsiniz. Gündelik hayat ve çalışma hayatınızda abartılı beklentileriniz fırsatlarınızı kaçmasına sebep olabilir.

AKREP BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Akrep; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizle ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Eğlence, çocuk, aşk, flört, hobi için ise çok harcama yapabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Krizi fırsata da dönüştürebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşk konusunda çok şanslı bir senedesiniz, harekete geçin akrepler.

YAY BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Yay; kendimizi doğru ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Yeni bir sözleşme imzalayabilir, otoriteden destek alabilirsiniz. Ama duygularınızı abartılı göstermekten sakınmalısınız ayrıca fazla iyi niyetli davranabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Aşk ise kariyer hayatından sizi bulabilir.

OĞLAK BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Oğlak; hayallerinizin aşkıyla bu hafta tanışabilirsiniz. Özellikle bugüne dikkat edin sevgili oğlaklar. Duygusal olarak ise içe çekilmiş olabilirsiniz ve durumları çok abartılı dile getirebilirsiniz. Meditasyon yapmak, ruhunuzu dinlendirmek için güzel bir gündesiniz.

KOVA BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Kova; sosyalleştiğiniz, dernek, cemiyet ya da topluluklarda kendinizi ifade edebilirsiniz ama abartılı duygusal davranışlar fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir. Ayrıca fazla iyi niyetli davranışlarınız suiistimal edilebilir. Harcamalarınızı ise abartabilirsiniz. Hayallerinizin aşkı ya da parası için gelen fırsatları kaçırmayın.

BALIK BURCU (24 ŞUBAT 2022) *

Sevgili Balık;  kariyer hayatınızda kendini ifade ederken fazla iyi niyetlisiniz ve dikkatli olmalısınız, aldatılmaya ve kandırılmaya açıksınız. Ani kazalara ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizde aşkı bulabilirsiniz ve karşı tarafı çok etki altına alabilirsiniz ama durumu algılamakta zorlanabilirsiniz.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir