23 Kasım Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

23-kasim-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Kasım salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 23 Kasım 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

23 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

KOÇ BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Koçlar, bugün ebeveynleriniz ile gireceğiniz diyaloglarda dikkatli olmanız gerekebilir. Olaylar karşısında aceleci davranabilirsiniz. Sakin kalmayı deneyin. Finansal konularda risk almaktansa iyi yönetmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

BOĞA BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Boğalar, alacağınız haberler karşısında ölçüsüz davranabilir, yakın çevreniz tarafından hayal kııklığına uğramış hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinebilirsiniz. Ortaklıklarınızda ya da ikili ilişkilerinizde daha iyi, güçlü hissetmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili İkizler, finansal tablonuz ve gelir gider dengeniz için yapacağınız girişimlerde gerilebilir, hayal kırıklığına uğramaktan korkabilirsiniz. Girişimde bulunmayıp sadece dengeyi çözmeye çalışmanız daha iyi olabilir. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilir, iş çevrenizde daha aktif olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Yengeçler,  kendinizle ilgilendiğiniz bugünlerde ikili ilişkilerinizde düşüncelerinizden kaynaklı hayal kırıklıkları görülebilir. Uzak durmak isteyebilirsiniz. Bugünü daha sakin geçirerek, flörtünüze ya da çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz.

ASLAN BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Aslanlar, bugünü daha stabil geçirmek isteyebilirsiniz. Zihninizde olayları biraz büyütebilir ve hassaslaşabilirsiniz. Olaylara şüpheci yaklaşabilirsiniz. Ailenizden destek görmek iyi hissettirecektir.

BAŞAK BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Başaklar,  sosyal çevreniz ve aşk hayatınız arasında kalabilirsiniz. Anlaşılmayacağınızı düşünüp kendinizi telaşlanabilirsiniz. Tepkileriniz ölçüsüz,şüpheci olabilir. Yakın çevrenizle iletişiminiz kuvvetli olabilir.

TERAZİ BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Teraziler, kariyerinizde aktif olacağınız bir gün. Otoriter figürleriyle alakalı durumlara şüpheci yaklaşabilir, olaylara bakışınızdan kaynaklı telaşlarınız artabilir. Ailevi konularınız varsa davranışlara dikkat etmelisiniz. Maddi olarak yatırımlarda risk almamaya bakın.

AKREP BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Akrepler, hayata bakışınız ile ilgili artık farklılıklar yapmak isteyebilirsiniz ancak bu değişimlerden kaynaklı tepkileriniz artabilir. Yurtdışı ve eğitim konularına şüpheci yaklaşabilir çevreniz bunu antipatik bulabilir. Sakin kalmalısınız. Kendinize odaklanmak daha iyi gelebilir.

YAY BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Yaylar, finansal konularınızla ilgili olaylara daha derin yaklaşmak sizleri  çıkmaza sokabilir, telaş yapabilirsiniz. Olayları çözmek için öncelikle zihninizi rahatlatmanız daha iyi olabilir. Adımlarınızı daha sonraki günlerde atabilirsiniz. Bugün sizi yoran olaylardan uzaklaşmak daha iyi hissettirecektir.

OĞLAK BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Oğlaklar, ilişkinizde, ortaklıklarınızda oluşacak durumlarda insanlara kendinizi anlatırken yanlış ifadeler kullanabilirsiniz ve bunlar iyi karşılanmayabilir. Olayları büyütebilirsiniz. Sosyal çevrenizde kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Organizasyonlara veya derneklere destek olabilirsiniz.

KOVA BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Kovalar, iş çevrenizde üstünüze fazla geliniyormuş gibi hissedebilirsiniz. Olayları yetiştirememe gibi telaşlarınız olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir yeme içme düzeni sıkıntı verebilir. Mesleğinizde öne çıkmak için planlar yapıp sonrasında uygulayabilirsiniz.

BALIK BURCU (23 KASIM 2021) *

Sevgili Balıklar,  aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla alakalı durumlarda olaylara farklı yaklaşıp durumları abartabilirsiniz. Şüpheci yaklaşımınız hoş karşılanmayabilir. Hayat felsefenize yönelerek günü güzel değerlendirebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim konularına yönelebilirsiniz.

 • HAFTALIK BURÇ YORUMLARI! 22-28 KASIM’DA NELER YAŞANACAK?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

   • MERKÜR RETROSU BAŞLADI! BURÇLARI NELER BEKLİYOR? TIKLAYIN…
   • 22 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY gerçekleşti! Etkileri ne olacak?
   • 2021 yılında bizi neler bekliyor? İşte 2021 astroloji yorumu
   • Koç Burcu 2021 astroloji yorumu: Koçları bu yıl neler bekliyor?
   • 2021’de Boğa burcunu neler bekliyor? 2021 Boğa burcu yorumu
   • 2021 yılında İkizler Burcu’nu neler bekliyor? 2021 İkizler Burcu yorumu
   • 2021’de Yengeç burcunu neler bekliyor? 2021 Yengeç Burcu yorumu
   • 2021 yılında Başak burcunu neler bekliyor? 2021 Başak burcu yorumu
   • 2021’de Aslan burcunu neler bekliyor? 2021 Aslan Burcu yorumu
   • 2021 yılında Terazi burcunu neler bekliyor? 2021 Terazi burcu yorumu
   • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
   • Mars Retrosu tüm dünyayı kasıp kavuracak! Hangi burçlar etkilenecek?
   • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
   • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir