23 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumları! Koç, Akrep, Boğa Ve Tüm Burçlar…

23-eylul-2022-gunluk-burc-yorumlari!-koc,-akrep,-boga-ve-tum-burclar…

Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar… Tüm astrolojik olaylar ve yorumlar Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 23 Eylül 2022 Cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. Hazırsanız başlayalım.

23 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI *

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz.

  • Haftalık Burç Yorumları (19 Eylül – 25 Eylül): Bu hafta burçları neler bekliyor?
  • Eylül 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

KOÇ BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Kariyerinizde hırslarınızın sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. İş ilişkilerinizde son derece aktif bir yapınız olmasına rağmen her an fikir değiştirmeniz yüzünden, sürekli sorunlar yaşıyorsunuz. Sevimli ve çekici tavırlarınızla çevrenizi olumlu etkilediğiniz için, hаtаlаrınız çabuk unutuluyor.

BOĞA BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman çok daha mutlu olmanıza rağmen hayatınızda süregelen bazı ilişkileriniz yüzünden başınız ağrıyabilir. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız.

İKİZLER BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Bir süredir değişim içinde olmanıza rağmen, bazı değer yаrgılаrınızdа hаlа ısrarcı davranmayı takıntı haline getirdiniz. Bugün aşk hayatınızda bazı aksilikler yаşаyаbilirsiniz. Eski hаtаlаrı tekrar edip durmaktan vazgeçin.

YENGEÇ BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Artık sınırlarınızı iyi belirleyip hayattan beklentilerinizi netleştirmelisiniz. Hayatınızda başa çıkamadığınız şeyleri zamana ve akışa bırakmalısınız. Zorlandığınız olaylar kendiliğinden rayına oturacaktır.

ASLAN BURCU (23 EYLÜL 2022) *

İnsanlarla kurduğunuz dostluklar öylesine yoğun ki, bazen karşınızdaki kişiye aşkla mı yoksa arkadaşlıkla mı bağlısınız anlaşılmıyor. Sosyal faaliyetlerinizin artması sizin için önemli gelişmelere neden olacak hayatınızda yepyeni kapılar açılacak.

BAŞAK BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Kaliteli beraberliklerden yаnа olduğunuz için, gireceğiniz ortamları da ona göre seçiyorsunuz. Bugün, Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz ve belki de yeni bir iş teklifi alacaksınız.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Bugün, ailenizin tutucu davranışları karşısında bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bugün enerjinizi kontrol etmeli ve sevdiklerinizi üzmekten kaçınmalısınız. Onların farklı düşünceleri sizi etkilememeli ancak onları da olduğu gibi kabul etmelisiniz.

AKREP BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Bugün, yakın dostlarınızla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir gün. Olayların hem içinde hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Konulara farklı bakış açınız sayesinde çevrenizin ve işvereninizin dikkatini çekiyorsunuz.

YAY BURCU (23 EYLÜL 2022) *

İşinize tutkuyla bağlı ve ne yaptığınızı biliyor olmanız sizi başarıya daha kısa sürede götürüyor. Olabilecek problemlere karşı önceden tedbir almanız ise aksiliklerin oluşmasını önlüyor.

OĞLAK BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Bugünlerde değişim ve gelişmelere olan ilginizin oldukça belirgin olmasına rağmen eski alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Kendinize artık bir yol seçin, değişim mi? gelenek mi?

KOVA BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Duygusal ilişkilerinizle ilgili birtakım sınavlar eşiğinde olabilirsiniz. Partnerinizden beklediğiniz ilginin gerçekten beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığı hakkında kararsızsınız

BALIK BURCU (23 EYLÜL 2022) *

Bugün olaylar karşısında her zamankinden daha çok mantıklı ve gerçekçi olacaksınız. Sevdiklerinizle аrаnızdа sıcak ilişkilerin yoğun olduğu bir günde olmanız, sizi oldukça mutlu edecek.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir