• 21 Şubat 2022
  • 107 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

Şubat ayının son bir haftalık diliminin içindeyken, geçtiğimiz 20 güne şöyle bir dönüp baktığınızda hayatınızda direkt ya da dolaylı olarak sizi etkileyecek önemli olayların vuku bulduğunu fark etmeniz mümkün. Numerolojide başlangıçlar ve yeni adımlar için hayli destekleyici olan 2 rakamının ön planda olduğu bu aya veda etmeden önce önemli bir tarih de yarın yaşayacağız: 2/2/2022!

Numerolojide, sayıların 111, 555, 999 gibi aynı diziyle devam etmeleri “Angel Numbers” yani Melek Sayıları olarak adlandırılıyor. 222 sayı dizisi de bunlardan biri! İsmiyle dahi pozitiflik saçan bu sayı dizisi taşıdığı bol 2 enerjisi ile hayatlarımızda ikili ilişkilere, ortaklıklara, ikili görüşmelere dikkat çekiyor. İki rakamının olduğu yerde uzlaşmalar, iş birlikleri, ortak bir paydada buluşmalar ve buradan doğabilecek uyumlar söz konusudur.

22 Şubat 2022 Tarihinin Önemi ve Etki Alanları

Bunlardan yola çıkarak 22 Şubat 2022 tarihinin önemli birlikteliklere ve imzalara zemin hazırlayabilecek bir tarih olduğunu söyleyebiliriz. Yeni bir flört başlangıcı veya iş değişiklikleri için ilk adımı oluşturacak görüşmeler 2’nin yüksek enerjisiyle hayatınıza olumlu katkılar sunabilir. 2 rakamının şefkat ve anlayış yansıması, belki de uzun zamandır kırgın olduğunuz kişilere empati beslemenize, onlara farklı bir perspektiften bakarak adım atmanıza ve barış ortamının yeniden kurulmasına önayak olabilir.

Melek sayısı 222, değişim ve dönüşümü kaçınılmaz kılar. Sürece güvenip biraz cesaret gösterdiğinizde sonucun hiç de korktuğunuz gibi olmadığını görebilirsiniz. “Yürümez” diye daha başlamadan hüküm verdiğiniz bir ilişki hayatınızın en mutlu anlarını size getirebilir; “beni seçmezler” dediğiniz bir mülakatın sonucu kazanan siz olabilirsiniz. Gökyüzüne güvenmeye değer, ne dersiniz?

Kapak fotoğrafı: @laisribeiro

İlgili Konular
  • slider

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir