21 Haziran 2022 Günlük Burç Yorumları! Bugün Burcunuzu Neler Bekliyor?

21-haziran-2022-gunluk-burc-yorumlari!-bugun-burcunuzu-neler-bekliyor?

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 21 Haziran 2022 Salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 21 Haziran 2022 günlük burç yorumları…

  • Haziran 2022 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?
  • Haftalık Burç Yorumları (20- 26 Haziran 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?
  • 14 Haziran Dolunay’ı burçları nasıl etkileyecek? Yay burcunda Dolunay’ın burçlara etkileri
  • Merkür İkizler Transiti ve Burçlara Olan Etkileri

Bugün Güneş burç değiştirerek yaz mevsiminin kendini iyice hissettirmeye başlayacağı Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Dolayısıyla en uzun günü yaşıyor olacağız. Güneş yengeç transiti ile önümüzdeki bir ay boyunca her zamankinden daha duygusal ve alıngan olabileceğimiz gibi odağımız da aile ve ev hayatımız olacaktır. İlişkiler açısından da geçmişte kalmış kişilerin kapımızı çalmaya hazırlandığı dönemlerin habercisi olacaktır.

KOÇ BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Aile, ev, baba konularının hayatınızda etkin rol alacağı zamanlara hoş geldiniz. Birçok okurum bu etki ile ev almak, ev satmak ya da ev değiştirmek yönünde girişimlerde bulunabilir.

BOĞA BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Kardeşleriniz ve iletişim konularında hareketli zamanlar başlayacaktır sizler için. Kısa mesafe seyahatleri planlayabilir ya da beklenmedik seyahatlere çıkabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Maddi kaynaklarınız ve finans konularında hızlı gelişmeler yaşayacağınız zamanlara giriş yapıyorsunuz. Ticaret ile uğraşıyorsanız yeni gelir fırsatları kapınızı çalabilir ancak bu dönem ani para girişi kadar çıkışının etkin olacağını da unutmayın.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Sizin adeta parladığınız zamanlar başlıyor. Dış görünüşünüzle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz bu süreçte ancak zaten güneş de burcunuza geçtiğine göre her alanda şans sizden yana olacak.

ASLAN BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Bilinçaltı konularının ön planda olduğu zamanlara hoş geldiniz. Hastane ziyaretlerinin yoğun olacağı bir dönem yaşayabilirsiniz. Her ne kadar yaz aylarının enerjisi hepimizi etkisi altına alsa da sizler kendinizi bir nebze izole etmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Arkadaş çevreniz ve sosyal hayatınızın canlanmaya başladığı günlerin etkisini yaşıyor olacaksınız. Yeni gruplar ve dernekler içerisinde boy gösterebilir, sosyal hayatınızda hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

İş ve kariyer alanında kendinizi göstermek adına bazı fırsatlar yakalayacağınız ancak bir o kadar da karşı tarafı memnun etmek adına güçlük çekeceğiniz zamanlardasınız.

AKREP BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Yurt dışı seyahatlerinin artacağı bir dönemdesiniz. Yüksek öğrenim, eğitim programları gibi alanlarda yer alabilirsiniz. Süregelen bir mahkeme konunuz varsa önümüzdeki günlerde bu konuya dair netleşmeler yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Kredi, borç, nafaka gibi konulara dair gündeminizin hareketlendiği zamanlar olacaktır. Yeni bir kredi başvurusunda bulunabilir, ummadık harcamalar sebebi ile bütçenizde zorlanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Eşiniz ve varsa ortağınızla ilgili hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Mevcutta bekar olan bir Oğlak iseniz, önümüzdeki bir aylık süreçte ilişkinizde sürpriz gelişmeler yaşanabilir ve resmiyete dönebilir.

KOVA BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Sağlık konuları ile ilgili gündemler önümüzdeki bir ay sizi biraz zorlayabilir. Günlük iş yaşamınızda da biraz sıkıştığınızı ve bunaldığınızı hissedebileceğiniz gibi varsa evcil hayvanınızın sağlığı da canınızı sıkabilir.

BALIK BURCU (21 HAZİRAN 2022) *

Aşk ve çocuklarla ilgili sürpriz gelimeler yaşayabileceğiniz zamanlardasınız. Mevcutta ilişkiniz varsa partnerle sıkça vakit geçirebilirsiniz. İlişkisi olmayan okurlarım için ise önümüzdeki bir aylık süreçte sürpriz aşklar başlayabilir.

  • Sahipkıran nedir? Astrolojide sahipkıran ne anlama geliyor?
  • Burçlara göre tütsü kullanımı ve enerji arttıran tütsüler
  • Burçlar ve Cinsellik: Burçların yatak odası sırları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir