2022’nin Fitness Trendlerinden Ne Haber?

2022’nin-fitness-trendlerinden-ne-haber?

İçinde bulunduğumuz yıl; her alanda olduğu gibi sportif dünyada da değişime, gelişime, hızlı ilerlemelere sürekli açık… 2022’de öne çıkacak trendlerden bahsedelim, geri kalmayalım!

DİJİTAL FİTNESS *

Bir pandemi etkisi olarak neredeyse her şeyi evden halledebilmeye başladığımızdan sportif aktiviteler de bu durumdan nasibini alıyor. Akıllı telefonlardaki fitness uygulamaları, youtube egzersiz videoları artık yeterli gelmiyor olacak ki bir adım öteye giderek evdeki antrenmanları ‘canlı’ hale getirebiliyoruz. Böylece spor salonundaki motivasyon hissini, sosyalize olma halini evde bile yakalayabiliyoruz. 2022’de canlı yayın egzersizlerine daha çok tanık olacaksınız!

YÜKSEK TEKNOLOJİLİ TOPARLANMA *

Uzun mesafeli koşulardan sonraki günde birkaç kilometrelik hafif koşu ya da yoga yapmak vücudun toparlanması için en iyi yollardan biridir. Ancak bahsettiğimiz gibi devir hız devri, her şeyi çabucak halletmek epey işimizi kolaylaştırıyor. Yani toparlanma süreçlerini de olabildiğince hızlı tamamlamak için son dönemde yaygınlaşan masaj aletlerine bir şans verebiliriz. Yoğun geçen bir bacak antrenmanından ‘hemen sonra’ uygulayabilir, kas dokusunda oluşan stresi masaj aletinizin seviyesini ayarlayarak dağıtabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

  • Egzersiz için 7/24 tam motivasyon
  • Şimdi yoga zamanı: İşte evde yapabileceğiniz yoga hareketleri ve faydaları

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir