• 15 Aralık 2021
  • 67 görüntüleme
  • 2 dakikada okunabilir
  • Ataberk Kaçar

İster kötü saç görünümünüzü gizlemeye çalışın isterseniz de günlük görünümünüzü şapka ile tamamlayın… Hangi sebeple olursa olsun, şapkalar her zaman gardırobumuzun bir numaralı aksesuarı oldu. Şapkaları günlük stilinize uyarlamak minimum çaba gerektirse de yarattığı etki hiç de öyle değil!

Tüm yıl boyunca yanınızdan ayırmayacağınız bir aksesuar arıyorsanız örgü şapkalar ya da beysbol şapkaları iyi bir tercih olabilir. Aşağıdaki listede; her mevsim denenebilir şapkaların yanı sıra bazı modeller de sadece kış ve ilkbahar aylarına yönelik, bu nedenle şu an denemek için sabırsızlanabilirsiniz.

Desenli Örgüler

Bella Hadid, hafta sonu görünümünde kullandığı örgü şapka ile 2022 trendlerine şimdiden alıştığını kanıtladı. İster yürüyüş yaparken isterseniz de hafta içi ofise giderken kullanabileceğiniz desenli şapkalarla 2022’de sık sık buluşmaya hazır olun!

Desenli Örgüler

Kova Şapka

Örgülerle süslenmiş kova şapkaları stilinize uyarlarken ilham kaynağınız Hailey Bieber olabilir. Kış aylarında bizi soğuktan koruyan kova şapkaları, yazın Hailey gibi kullanabilirsiniz.

Kova Şapka

Balaklava

2022’de üşütme riskinizi en aza indirmeyi mi planlıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! 1800’lü yılların savaş zamanlarında kullanılan balaklavalar 2022’de gardıroplarımızda yerini alıyor. Renk renk seçenekleriyle geniş bir seçim skalası sunan balaklavalar ile 2022’de stilinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Kış günlerinin ısıtan şapka trendi: Balaklava

Balaklava

Beysbol Şapkaları

Seneler geçse de beysbol şapkalarına olan hayranlığımız bitmiyor. Günlük görünümlerin yıldızı beysbol şapkalarını ister yazın güneşten korunmak için, isterseniz de kışın kapüşonunuzun altına takarak şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Beysbol Şapkaları

Kulaklık

UGG botların yeniden canlanmasıyla birlikte tüy detaylı kulaklıkların da geri dönüşü şaşırtıcı değil. Tüy detaylarıyla en az şapka kadar sizi sıcak tutan kulaklıklar, kış günlerinde farklı bir görünüm yakalamanıza yardımcı olmaya hazır.

Kulaklık

Trapper Şapkalar

1600’lü yıllarda avcılar tarafından üretilen trapper şapkalar, soğuk bir kış günü evden çıkmak zorunda kaldığınızda süper kahramanınız olabilir!

Trapper Şapkalar
İlgili Konular
  • carousel

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir