2022’de Kendinize İyi Gelebilecek Kristal Taşlar Ve Faydaları

2022’de-kendinize-iyi-gelebilecek-kristal-taslar-ve-faydalari

İster batıl inanç deyin, ister gerçek… Kristal taşların insanlar üzerindeki etkilerinin kanıtı her geçen gün artıyor. Yeni yılda kendinize iyi gelebilecek kristal taşlar ve faydaları.

Yeni Yılda Taşınızı Seçin

Pembe Kuvars

Kalbi aktive eder ve pozitif enerjiye odaklanır. Her türlü sevgiyi artırdığına inanılır. Kendinize karşı olan sevgi, başkalarına olan, bazen karşılıksız olan… Bu minik ama büyük görevi olan taş; öz güvenin artmasını sağlar. Duygusal dengeye yardımcı olur ve stresi, öfkeyi, gerginliği atar. 

Sitrin

Vücudun enerji güç merkezi olan üçüncü çakra taşı sitrin, kadınların liderlik rolüne bürünmesine olanak tanır. İş dünyasında olması gerekenleri yoluna koyar. Aynı zamanda yaratıcılık ve varlıkla ilişkilendirilir. Sitrin, kendi kişisel gücünüze, öz güveninize, hayatınızdaki her alanda sağlıklı sınırlar yaratmaya ve sıkı tutunmanıza destek olur.

Ametist

Bu taş, bulunduğu odadaki negatif enerjiyi alır ve orada bulunan, titreşimleri kötü olan insanların yaydıklarını emer, bitirir. Radyasyondan korur. Motivasyon artırır, uykusuzluğa etkilidir. Başucunuzda tutabilirsiniz.

Dileklerinizi gerçekleştirmek için kristalleri nasıl kullanırsınız?

Kristal taşlar ve faydaları

Kristal Kuvars

Kristal kuvars, iyileştiricilerin en iyisi denilebilecek bir taştır. Enerjiyi, düşünceleri ve diğer kristallerin yaydığı etkileri kuvvetlendirir. Bir zamanlar, bir üst seviyedeki kendinizle iletişim kurmak, sezgilere ve ruhani rehberlere ulaşmak için kullanılırdı.

Siyah Turmalin Taşı

Yine bir diğer negatif enerjiyi emen taşımız; siyah turmalin taşı. Bu enerji için güçlü, koruyucu bir kalkan yaratıyor. Birçok kişi boynunda koruyucu bir tılsım, güç olması için taşıyor. Bazıları masalarında, herhangi bir aksiliği önlemek amacıyla bilgisayarın yanında tutuyor. Tamamen, kötü enerjiyi yok edip, iyi ve yenilerini karşılamak amacıyla yapılan bir uygulama…

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir