2022’de Kariyerleri Yükselişe Geçecek 7 Burç

2022’de-kariyerleri-yukselise-gececek-7-burc

2022 yılında Boğa ve Akrep burcundaki tutulmalar nisan, mayıs, ekim ve kasım aylarında gerçekleşecek. Bu aylarda birçok burcu kariyer değişiklikleri ve sosyal açıdan olumlu sıçramalar bekliyor. Peki sizin burcunuz bu şanslı burçlar arasında yer alıyor mu?

Aslan

2022 ve 2023 yıllarında bu burcun temsilcileri için kariyer sektöründe Boğa tutulmaları gerçekleşecek. Kariyer konusunda profesyonel seviyelere ulaşmak ve ciddi statü kazanmak için eşsiz fırsatlar 2022 yılında Aslan burcunun elinde. Özellikle çevrimiçi platformlarda çalışan veya internette bir iş geliştiren Aslan burçları bu sene terfilere hazırlıklı olmalı. 30 Nisan, 16 Mayıs, 25 Ekim ve 8 Kasım tarihlerinde Uranüs tutulma noktalarına yakın olacağından Aslan burçları aniden istifa edebilir, terfi alabilir ya da kariyer değiştirebilir. 2022 yılında Aslan burçlarına önerimiz sosyal medyayı göz ardı etmemeleri, web siteleri, sohbet odaları, hobi grupları oluşturarak arkadaş çevrelerini olabildiğince genişletmek bu sene Aslan burcuna iyi gelebilir.

Koç

Koç burcunun asıl kariyer zirvesinin 2023 ve 2024 yılında gerçekleşmesi bekleniyor. 2022 yılında ise 11 Mayıs’tan 28 Ekim’e kadar olan olayları iyi analiz etmek gerekiyor. Refah ve başarı gezegeni olarak adlandırılan Jüpiter’in 2022 yılında Koç burcunda olması; evrenin 2023 ve 2024’te sizi bekleyen armağanları hakkında ‘ipucu’ toplayabileceğinize işaret ediyor. Çoğu zaman bu tür olaylar yeni bir unvan, ciddi profesyonel statü, mükemmel itibar kazandığınızda ortaya çıkarken, 2022’de elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeyi unutmayın.

Boğa

2022’nin kariyer anlamında neredeyse en şanslı burcu; Boğa. Boğa burcunda meydana gelecek tutulmalar, kariyerinizde kazanacağınız yeni başarılara işaret ediyor. 30 Nisan, 1 Ağustos, 8 Kasım tarihlerinde hayatınızda gerçekleşen olaylara dikkat edin. Bu tarihlerde, uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şey size sunulabilir, bu da kariyerinizde keskin dönüşlere sebep olabilir.

Başak

İkizler ve Yay burcundaki tutulmalar, sizi olumsuz etkilediği için son iki yıl sizin için kariyer açısından zorlu geçti. Profesyonel planlarınızı yeniden gözden geçirdiğiniz uzun bir yıl artık sona ermek üzere. Boğa burcunda yer alan tutulmalar, olumlu bir yönde ilerlerken; hayalinizde yer alan bir şirkette çalışmaya başlayabilir, hiç beklemediğiniz anda terfi alabilirsiniz. Özellikle 2022 yılında popülerliğinizin artacağı ve sosyal çevrenizin olumlu yönde genişlemesi bekleniyor.

Kova

Aralık 2020’den Mart 2023’e kadar burcunuzda olan Satürn, sorumlu kararlar almanızı ve güçlü bir iç çekirdek edinmenizi sağlayacak. Kariyer için hırslı biriyseniz, 2022’de hayatınızda meydana gelecek olaylar; iş konusunda sizi oldukça yüksek bir unvana taşıyacak. İşten ayrılmaya veya başka bir şirkette çalışmaya karar verdiğiniz bir dönemden geçiyor olabilirsiniz, kararlarınızda cesur davranmanızı ve hayallerinizin peşinden gitmenizi öneririz.

İkizler

Son iki yıldır burcunuzda gerçekleşen tutulmalar sayesinde evrenden birden çok hediye aldığınızı söyleyebiliriz. 2022 tutulmaları sayesinde ciddi bir iş teklifi alabilir, çalışma ekibinizi değiştirebilir, hızlı bir terfi alabilirsiniz. Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım aylarında çalışma koşullarından dolayı internetle daha ilgili olabilir; gazeteci, blog yazarı, reklam yazarı gibi yeni meslek kapıları size açılabilir.

Akrep

2013-2014 yıllarında yaşadığınız olaylarla bu sene tekrar yüzleşmeniz gerekebilir. Burcunuzda ve Boğa burcunda meydana gelecek tutulmalar gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. Özellikle çevrimiçi platformlarda ticaret yapmayı düşünüyorsanız kısa sürede beklediğinizden daha yüksek bir unvana kavuşabilirsiniz.

İlgili Konular
  • slider

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir