• 23 Kasım 2021
  • 90 görüntüleme
  • 4 dakikada okunabilir
  • Kübra Elmalı

En ünlü tablolar, defalarca dinlenen şarkılar ondan ilham alıyor. Bir macera/ aksiyon filminde planları suya düşüren hatalar hep ondan kaynaklanıyor. Evet, kesinlikle aşktan söz ediyoruz! Aşk konusunda kalbinizi ısıtacak bir birlikteliği yakalayabildiyseniz sizin adınıza mutluyuz. Ancak hala bekleyişte ve arayışta olanlardansanız belki de 2022’de aşkı bulacak, aşk konusunda en şanslı olacak burçlar arasında sizin burcunuz da vardır, ne dersiniz?

İşte astrologların öngörülerinin ışığında 2022’de aşkta şanslı burçlar!

1. Koç

Astrologlar Koç burcu için 2022 yılını ilişkilerdeki yaraların iyileşme yılı olarak tanımlıyor. Artık aşkta ve bir ilişkide ne istediğinizi, ruhunuzun neye ihtiyacı olduğunu çözdüğünüz bir yıl olacak 2022. Bu konuda kendi içsel dünyanızda çok konuşma yapabilir ya da çevrenizde fikirlerine değer verdiğiniz insanlarla kurduğunuz diyaloglar sayesinde aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Satürn’ün 11. evinizde yani arkadaşlık evinizde konumlanması 2022 yılını sizin için pek çok sosyal ortama girdiğiniz ve yeni insanlarla tanıştığınız yıl olarak belirliyor. Bu yeni insanlar arasında kalp ritminizi değiştirecek kişilerle tanışmanız ise oldukça yüksek ihtimal taşıyor! Tüm yıl ışıltınızı yanınızda taşımaya dikkat edin; aşk her an kapınızı çalabilir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir >>> 2022 Yılının En Şanslı Burçları

2022’de Aşkı Bulacak 5 Burç

2. Boğa

Boğalar için 2022’de “ruh eşi” çanları çalıyor! Yılın başında meydana gelecek Venüs retrosu sizin için, geçmiş birlikteliklerinize yeniden çekileceğiniz bir enerji ortaya koyabilir. Eğer geçmişte unutamadığınız bir aşkınız varsa o kişinin ruh eşiniz olduğunu hissetme ihtimaliniz oldukça yüksek. Ayrıca yalnızca daha önceden tanıştığınız, bir ilişki denemediğiniz birileri de bu süreçte duygusal radarınıza girebilir.

Özellikle nisan ayından sonra aşk konusunda çok daha desteklendiğiniz enerjiler sizinle olacak. Geçmişe yönelik yaşamak istemiyor ve yeniliklere kapı aralamak istiyorsanız mayıs ayından haziran sonuna kadar olan dönem sizin için yeni bir aşkla çarpışma anını beraberinde getirebilir. Gözünüzü dört açmanızda fayda var!

3. Yengeç

Tıpkı Boğalar gibi Yengeçler için de 2022 ruh eşleriyle tanışacakları yıl olabilir. Yengeçler, Koçların aksine bu yıla zaten ne istediklerinin gayet bilincinde bir şekilde adım atacaklar. Duygusal gelişimlerini tamamladıkları ve beklentilerini belirledikleri 2021’in ardından 2022 Yengeçler için eyleme dökme yılı olacak. Zaman olarak 2022’nin ilk çeyreğinin oldukça durağan geçeceğini belirtmekte fayda var. Nisan ayından sonra ise bir şeyler değişecek ve siz bunu derinden hissedeceksiniz.

Satürn’den gelen destek ile 2022 boyunca yakınlık kurma konusunda güçlük yaşamayacaksınız. Satürn geçmiş güvensizliklerinizi törpüleyip sizi konfor alanınızdan çıkaracak. Üstelik bundan hiç de pişmanlık duymayacak; hatta tam aksine geçmişle tamamen barışıp yola devam etmeye hazır olacaksınız.

2022’de Aşkta Şanslı Burçlar

4. Yay

Yay burcu için 2022 yılı genel olarak aile ve ev temasıyla geçecek. Ancak bu, aşktan ümidinizi kesmek için bir bahane olamaz! Yılın ilk aylarında aşk arzunuz karşılanmasa da, Jüpiter mayıs ayından ekim ayına kadar tutku evinizde konumlanacak. Yani özetle sizin için aşk adımlarının yaz aylarıyla birlikte atılmaya başlayacağını söyleyebiliriz.

Dikkatlerin üzerinizde olacağı ve potansiyel flörtlerin deyim yerindeyse sizden bir adım bekleyeceği bu dönemi nasıl değerlendireceğiniz ise tamamen size kalacak! Çünkü 2022, aşk anlamında sizden biraz cesaret bekleyecek. Zihninizdeki tüm kalıpları bir kenara bırakmanız ve duygusal olarak yeniden doğmanız gerekiyor. Özgüvenle cesareti birleştirdiğiniz takdirde aşk sizden yana olacak!

5. Balık

2022 Balıklar için tam anlamıyla aşk ve sevgi yılı olacak! Öyle derin bağlar kuracaksınız ki, kalbinizin bu kadar sevgiyle büyüyebilecek potansiyeli olduğunu hayal dahi edemeyeceksiniz. Jüpiter’in yılın büyük bir döneminde burcunuzda yer alacak olması ilişkilere çok daha pozitif yaklaşmanızı, sıcaklığınızla pek çok kişiyi kendinize bağlamanızı sağlayacak. Bu süreçte geçmişten gelebilecek kişilerle zihninizi bulandırmadığınız sürece, yılın sonunda 2022’yi “aşkı bulduğunuz yıl” olarak tanımlayabilirsiniz.

Özellikle yılın ilk üç ayı mutluluk ve aşk enerjisiyle sizi kuşatmayı planlıyor! 2022’de doğru zamanda, doğru yerde ve doğru insanlarla olacaksınız. Kalbinizi açmaktan ve olduğunuz kişiyi başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Çünkü mutluluktan ayaklarınızı yerden kesecek kişi ondan başkası olmayacak.

İlgili Konular
  • carousel

Kübra Elmalı

Tam bir yabancı dizi tutkunu olan Kübra, bunun yanında filmleri de kaçırmıyor. Favori aksesuarları ise broşlar ve fularlar. Ayrıca yeni mekanlar keşfetmeyi ve floral desenleri de çok seviyor.

Önceki Yazı

Bunlar da hoşunuza gidebilir