2021’in En Çok Konuşulan 10 Stil İkonu

2021’in-en-cok-konusulan-10-stil-ikonu

Met Gala, Grammy Ödülleri, film prömiyerleri ve çok daha fazlası… Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen kırmızı halılarda stilleriyle öne çıkan 10 ismi merak ediyor musunuz?

Dua Lipa

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

Y2K’dan ilham alan görünümlerle bu sene oldukça ilgi toplayan Lipa, 2021 Grammy Ödülleri’nde tercih ettiği kelebek motifli Versace görünümüyle bu senenin favori isimlerinden olmayı başardı. Bazı platformlara göre Lipa’nın Versace tercihi sayesinde, markanın sayfa görüntülenmesi %245 artmış!

Jennifer Lopez

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

2021 Jennifer Lopez’in yılı oldu diyebilir miyiz, yoksa her yıl Lopez’in yılı mı? Cevabı hepimiz biliyoruz! Ben Affleck ile olan ilişkisinin yanı sıra kırmızı halıda tercih ettiği görünümlerle de şık bir duruş sergileyen Lopez, Ralph Lauren seçimiyle listede kendisine yer buluyor.

2021’de öne çıkan beş kırmızı halı trendi

Hailey Bieber

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

2021 yılında yükselişe geçen isimler arasında adını altın harflerle yazdıran Hailey Bieber, 2021 Met Gala’da göz kamaştırıcı bir görünüm elde etmişti. Uzun göğüs dekolteli YSL elbisesine tercih ettiği hafif göz makyajı ve düz saç modeliyle bu yılın moda ikonları arasında yer almayı başardı.

Anya Taylor-Joy

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

Listedeki çoğu isim gibi Anya da 2021’de yıldızı parlayanlar arasında yer aldı. The Queen’s Gambit ile sosyal medyanın uzun süre gündeminde kalan genç oyuncu, dizi yayınlandıktan kısa bir süre sonra Dior’un marka elçisi olduğunu duyurmuştu. Kırmızı halıda tercih ettiği görünümler ile şıklığını kanıtlamasının yanı sıra CFDA tarafından ‘Yılın Yüzü’ ödülüne layık görülen genç isimle yeni yılda daha sık karşılaşacağız gibi duruyor!

Gigi Hadid

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

Bu yıl anne olan ve Zayn Malik ile ilişkisini bitiren Gigi Hadid, Met Gala’da tercih ettiği Prada görünüm ve kızıl saçları ile herkesi büyülemişti. Göz pınarlarına sürdüğü mavi eyeliner ve görünümüne farklı bir boyut açan eldivenleri ile listemize girmeyi başaran Hadid, 2022’de bizi şaşırtacak yeni stil hamleleriyle karşımıza çıkabilir!

Zendaya

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

CFDA tarafından 2021’in Moda İkonu ödülüne layık görülen Zendaya’nın bu ödülü sonuna kadar hakettiğini söyleyebiliriz. Venedik Film Festivali’nde tercih ettiği ıslak görünümlü Balmain elbisesi, kendisini bu yılın en çok konuşulan ismi yapmaya yetti!

Lady Gaga

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

House Of Gucci filminde hayranlıkla izlediğimiz Gaga, filmin prömiyerlerinde tercih ettiği parçalarla hayranlarını etkiledi. Işıltılı görünümleriyle 2021’e iz bırakan Gaga, sizce yeni yılda aynı stil çizgisiyle devam edecek mi?  

Asap Rocky ve Rihanna

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

Müzik videolarının çekimleri sırasında yakınlaşan Rihanna ve Asap ikilisi, Met Gala’da beraber verdikleri pozlarla hepimizin kalbini çaldı. Çift olarak uyumlu giyimin ne demek olduğunu bize gösteren ikiliyi 2022’de de sıkça göreceğiz gibi duruyor, ne dersiniz?

Harry Styles

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

2021 Grammy Ödülleri’ne yeniden göz attığımızda dikkat çeken bir diğer isim Harry Styles oluyor. Yakın zamanda kozmetik markasını çıkaracağını duyuran Harry, Grammy Ödülleri’nde tercih ettiği Gucci görünüm ile uzun süre gündemimizde yer almıştı. Söylenenlere göre Harry’nin tercih ettiği Gucci görünüm sayesinde markanın sayfa görüntülenme sayısı 48 saat içinde %1,500 artmış!

Angelina Jolie

2021’in Öne Çıkan 10 Stil İkonu

Eternals galalarında tercih ettiği vintage görünümlerin yanı sıra şık seçimleriylde e kırmızı halıda adından sıkça söz ettiren Angelina Jolie, listemizin son ismi oluyor. Sizce Angelina Jolie, 2022 yılında vintage şıklığı daha yaygın hale getirmek için neler yapacak?

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir